Vrijstaande woning te koop: Heukelumseweg 5, Asperen
KopenWest BetuweVrijstaande woningenHeukelumseweg 5

Heukelumseweg 5

Verspreide huizen Asperen, West Betuwe

€ 749.000
Buurt Verspreide huizen Asperen, AsperenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 161m²
161m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Heukelumseweg

Deze vrijstaande woning aan de Heukelumseweg in Asperen ademt rust. Met 161 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 31.355 m² is er volop ruimte. De woning uit 1968 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €749.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in West Betuwe.

De buurt: Verspreide huizen Asperen

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Asperen, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt 235 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte van het buitengebied ervaart. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op een kilometer afstand, of bij Albert Heijn en Jumbo op zo'n 1,6 km. Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool De Zandheuvel of CBS De Open Poort, beide op ruim een kilometer lopen. De gemeente West Betuwe biedt een landelijke setting met voorzieningen binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Kessel & Van Gellicum Makelaars-Taxateurs B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.000
Prijs per m²€ 4.652
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte31355m²
Bouwjaar1968
EnergielabelE
BuurtVerspreide huizen Asperen
WijkAsperen
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Heukelumseweg 5, Asperen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Asperen

Inwoners235
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Van Langerakstraat 32
983m
Albert Heijn
Vlietskant 4
1580m
Jumbo
Westwal 14F
1608m

Scholen

19 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zandheuvel
Basisonderwijs · 107 leerlingen
1044m
CBS De Open Poort
Basisonderwijs · 129 leerlingen
1067m
Openbare Basisschool De Rietput
Basisonderwijs · 103 leerlingen
1494m

Veelgestelde vragen

Over Heukelumseweg 5, Asperen

Welk energielabel heeft Heukelumseweg 5?

De woning aan Heukelumseweg 5 in Asperen heeft energielabel E.

Is €749.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €749.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Het perceel van 31.355 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om dit mee te nemen in je maandlasten, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je reizen naar omliggende steden.