Vrijstaande woning te koop: Leeuwerikstraat 83, Varsseveld

Leeuwerikstraat 83

Varsseveld, Oude IJsselstreek

€ 899.083
Buurt Varsseveld, VarsseveldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 369m²
63% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Varsseveld

Deze vrijstaande woning aan de Leeuwerikstraat ademt ruimte en rust. Met 369 m² woonoppervlak op een perceel van 776 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €899.083 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oude IJsselstreek voor een breder beeld.

Varsseveld: een dorp met karakter

Varsseveld is een dorp waar het prettig wonen is. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,34. Een bewoner zegt: "Hele aardige mensen heel behulpzaam." Een ander noemt het "Rustige buurt" met "aardige mensen." De buurt telt zo'n 5280 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is voor 1970 gebouwd. Meer weten over de buurt? Lees verder over Varsseveld.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar PLUS (974 m) of Aldi (1146 m). Kinderen kunnen naar IKC Groeituin (594 m) of De Meeander (1269 m). Het station is op tien minuten lopen (1,1 km). Ook een huisarts, restaurant en park zijn dichtbij. De gemeente Oude IJsselstreek biedt een fijne mix van dorpse rust en voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 899.083
Prijs per m²€ 2.437
Woonoppervlakte369m²
Perceeloppervlakte776m²
Bouwjaar1987
EnergielabelA
BuurtVarsseveld
WijkVarsseveld
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Leeuwerikstraat 83, Varsseveld

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Michel
07-08-2025
Rustige buurt

Hele aardige mensen heel behulpzaam

8.4
Michel span
13-07-2025
Rustige buurt

aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Varsseveld

Inwoners5.280
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Varsseveld

Woningvoorraad2.540
Gem. WOZ-waarde€ 289.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Spoorstraat 5
974m
Aldi
Burgemeester van der Zandestraat 9A
1146m
PLUS
Korhoenstraat 2
5868m

Scholen

4 binnen 5 km

IKC Groeituin
Basisonderwijs · 168 leerlingen
594m
De Meeander
Basisonderwijs · 351 leerlingen
1269m
Openbare Basisschool Leemvoortschool
Basisonderwijs · 64 leerlingen
2642m

Veelgestelde vragen

Over Leeuwerikstraat 83, Varsseveld

Welk energielabel heeft Leeuwerikstraat 83?

De woning aan Leeuwerikstraat 83 in Varsseveld heeft energielabel A.

Is de prijs van €899.083 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 51% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€594.521). Het is de duurste van de vier koopwoningen die nu in Varsseveld te koop staan. De woning is met 369 m² woonoppervlak 63% groter dan het buurtgemiddelde van 227 m², en heeft een energielabel A. De prijs is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en het lage energieverbruik.

Hoe is de buurt Varsseveld om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,34 en noemen het een rustige buurt met aardige, behulpzame mensen. Het dorp heeft zo'n 5280 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, gebouwd voor 1970. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation zijn op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in Varsseveld?

In de afgelopen periode zijn 24 koopwoningen verkocht in Varsseveld, met een gemiddelde verkoopprijs van €480.610. De gemiddelde verkooptijd was 59 dagen. De gemiddelde vraagprijs per m² is €2.870. Deze woning is met €2.436 per m² iets lager geprijsd dan dat gemiddelde.

Hoeveel woningen staan er te koop in Varsseveld?

Op dit moment staan er vier koopwoningen te koop in Varsseveld. De prijzen variëren van €315.000 tot €899.083. Deze woning is de duurste. Het aanbod is beperkt, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 50% van de woningen label C en 50% label D of lager. Label A is dus bovengemiddeld zuinig voor Varsseveld.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: PLUS op 974 m en Aldi op 1146 m. Ook zijn er basisscholen dichtbij: IKC Groeituin op 594 m en De Meeander op 1269 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats (7,5 km).

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar omliggende steden.

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Huispedia
ietsandersmakelaars.nl
Bekijk
Huispedia
huispedia.nl
Bekijk