Vrijstaande woning te koop: Leo de Weijshof 15, Wildervank
KopenVeendamVrijstaande woningenLeo de Weijshof 15

Leo de Weijshof 15

Wildervank, Veendam

€ 699.000
Buurt Wildervank, WildervankBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 275m²
275m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 236m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Leo de Weijshof 15 in Wildervank ademt de sfeer van de jaren zestig, met een flinke dosis ruimte en rust. Met 275 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1625 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel binnen- en buitenruimte heeft. Het energielabel G betekent wel dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €699.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Veendam van dit formaat.

Wildervank: een dorpse buurt met voorzieningen

Wildervank is een dorpse buurt in de gemeente Veendam, met bijna 3000 inwoners. Het is een gemengde wijk: veel eengezinswoningen, maar ook een aanzienlijk aantal eenpersoonshuishoudens. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: "Leuke buurt met veel voorzieningen en goed ov." Een ander noemt de 30 km-zone, maar vindt het verder "een leuke buurt om te wonen, niks mis mee." De buurt Wildervank heeft een rustig karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 808, dat is niet stedelijk.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op twee straten afstand. Ook Jumbo is op loopafstand, ongeveer tien minuten lopen. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: odab Westerschool en CBS 't Haimstee, beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is wat verder weg, op 2,5 km. De gemeente Veendam biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 200 meter en een restaurant om de hoek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nieboer Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 2.542
Woonoppervlakte275m²
Perceeloppervlakte1625m²
Bouwjaar1965
EnergielabelG
BuurtWildervank
WijkWildervank
GemeenteVeendam

Locatie

Leo de Weijshof 15, Wildervank

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Olga Horstman
20-12-2025
9,5

Leuke buurt met veel voorzieningen en goed ov

8.3
Hans
01-10-2025
We hebben een 30 km Zone

We hebben een 30 km zonen maar tis net een snel weg soms savons verder een leuke buurt om tewonen nix mis mee wel veel een persoon in een 1gezins woning dat vind ik niet klopen de wooning bouw,doet het tewijl er genoeg mensen met kinderen Ijn die een woning zoeken

Buurt statistieken

Gegevens uit Wildervank

Inwoners2.940
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Apollolaan 3
236m
Jumbo
De Reede 9-10
1280m
Lidl
J.G. Pinksterstraat 12
2249m

Scholen

18 binnen 5 km

odab Westerschool
Basisonderwijs · 236 leerlingen
623m
CBS 't Haimstee
Basisonderwijs · 103 leerlingen
720m
IKC Mgr. Bekkers
Basisonderwijs · 357 leerlingen
1358m

Veelgestelde vragen

Over Leo de Weijshof 15, Wildervank

Welk energielabel heeft Leo de Weijshof 15?

De woning aan Leo de Weijshof 15 in Wildervank heeft energielabel G.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €699.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Wildervank, maar het gaat om een zeer ruime woning (275 m²) op een groot perceel van 1625 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben minder grond. Het energielabel G kan wel een onderhandelingspunt zijn vanwege de verwachte hoge stookkosten.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten, vooral in de winter. Een energieadvies kan inzicht geven in de mogelijke verbeteringen.

Hoe is de buurt Wildervank om in te wonen?

Wildervank is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een rustig karakter. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 8,5 en noemen het een leuke buurt met veel voorzieningen. Er is een 30 km-zone, al wordt er soms te hard gereden. De buurt heeft een mix van leeftijden, met zowel gezinnen als ouderen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn goed bereikbaar. Op loopafstand vind je een PLUS-supermarkt, meerdere basisscholen en een park. Ook een restaurant en een huisartsenpraktijk zitten om de hoek. Voor het voortgezet onderwijs en een bibliotheek moet je iets verder reizen, maar dat is binnen 3 km te doen.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1625 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dat biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad, of een flinke schuur. Houd er wel rekening mee dat groot perceel ook onderhoud met zich meebrengt.

Is de woning geschikt voor een gezin?