Vrijstaande woning te koop: Liesdaalweg 1, Maren-Kessel
KopenOssVrijstaande woningenLiesdaalweg 1

Liesdaalweg 1

Maren-Kessel, Oss

€ 1.250.000
Buurt Maren-Kessel, Maren-KesselBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 384m²
43% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 232 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 48 dagen
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Liesdaalweg 1 in Maren-Kessel ademt rust en ruimte. Met 384 m² woonoppervlak op een perceel van 857 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2013 en voorzien van energielabel A+. De woning is groter dan gemiddeld in de buurt, waar de gemiddelde oppervlakte 269 m² is. De vraagprijs van € 1.250.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van € 833.333 in de buurt, maar past bij het formaat en de energiezuinigheid. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oss.

Maren-Kessel: een dorpse gemeenschap

Maren-Kessel is een klein dorp in de gemeente Oss, met 745 inwoners. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen (93%) en een laag stedelijkheidscijfer (5). De bevolking bestaat voor een groot deel uit gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een hechte, dorpse sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

De basisschool RK Basisschool St Antonius zit om de hoek, op 250 meter afstand. Voor de dagelijkse boodschappen moet je iets verder: de dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 3,5 km afstand. Er zijn meerdere basisscholen in de omgeving, zoals Tweestromen Basisschool op 2,6 km. Het treinstation is op 11 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto voor verder reizen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ilzze Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 3.255
Woonoppervlakte384m²
Perceeloppervlakte857m²
Bouwjaar2013
EnergielabelA+
BuurtMaren-Kessel
WijkMaren-Kessel
GemeenteOss

Locatie

Liesdaalweg 1, Maren-Kessel

Buurt statistieken

Gegevens uit Maren-Kessel

Inwoners745
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Maren-Kessel

Woningvoorraad317
Gem. WOZ-waarde€ 375.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Mgr. Bekkersstraat 11
3515m
PLUS
Burgemeester van Randwijckstraat 21
4131m
Boon's Markt
Gasthuisstraat 21
4271m

Scholen

8 binnen 5 km

RK Basisschool St Antonius
Basisonderwijs · 76 leerlingen
251m
Tweestromen Basisschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
2604m
Rooms Katholieke Basisschool De Meander
Basisonderwijs · 252 leerlingen
3537m

Veelgestelde vragen

Over Liesdaalweg 1, Maren-Kessel

Welk energielabel heeft Liesdaalweg 1?

De woning aan Liesdaalweg 1 in Maren-Kessel heeft energielabel A+.

Is € 1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.250.000 is hoger dan de gemiddelde verkoopprijs van € 833.333 in Maren-Kessel, maar de woning is ook aanzienlijk groter (384 m² versus gemiddeld 269 m²) en heeft een uitstekend energielabel A+. De duurste woning in de buurt wordt voor € 1.250.000 aangeboden, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe energiezuinig is deze woning?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 100% van de koopwoningen label A, maar geen enkele heeft A+. Je kunt dus lage energiekosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Wat voor buurt is Maren-Kessel?

Maren-Kessel is een klein dorp met 745 inwoners, gelegen in de gemeente Oss. Het is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen (93%) en een laag stedelijkheidscijfer. De bevolking bestaat uit veel gezinnen en ouderen. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 250 meter afstand vind je RK Basisschool St Antonius. Binnen 5 km zijn er nog zeven andere basisscholen, zoals Tweestromen Basisschool (2,6 km) en Rooms Katholieke Basisschool De Meander (3,5 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Oss, op 11,4 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto. Er zijn geen buslijnen in de directe omgeving, dus je bent voor openbaar vervoer aangewezen op de auto of fiets naar het station.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Maren-Kessel is 48 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze buurt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.