Vrijstaande woning te koop: Ligusterlaan 2, Burgh-Haamstede

Ligusterlaan 2

Nieuw-Haamstede, Schouwen-Duiveland

€ 925.000
Buurt Nieuw-Haamstede, Burgh-HaamstedeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 227m²
227m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Burgh-Haamstede

Deze vrijstaande woning aan de Ligusterlaan 2 ligt in een rustige, groene omgeving. Met 227 m² woonoppervlak en een perceel van 1070 m² is er volop ruimte. De woning uit 1995 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €925.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Schouwen-Duiveland.

De buurt Nieuw-Haamstede

Nieuw-Haamstede is een rustige buurt met veel 65-plussers en weinig voorzieningen op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat past bij het landelijke karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene woonomgeving. Meer over de buurt Nieuw-Haamstede.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Albert Heijn, beide op ongeveer 3 km afstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Openbare Basisschool De Kirreweie en Basisschool Onder De Wieken, beide op 3 km. Het park of plantsoen is op loopafstand. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt een rustige, landelijke omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinke Komejan Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 4.075
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte1070m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtNieuw-Haamstede
WijkHaamstede
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Ligusterlaan 2, Burgh-Haamstede

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Haamstede

Inwoners390
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Noordstraat 16
2814m
Albert Heijn
Burghseweg 73
2995m
Jumbo
Wilhelminaweg 1
4867m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kirreweie
Basisonderwijs · 92 leerlingen
3043m
Basisschool Onder De Wieken
Basisonderwijs · 107 leerlingen
3043m

Veelgestelde vragen

Over Ligusterlaan 2, Burgh-Haamstede

Welk energielabel heeft Ligusterlaan 2?

De woning aan Ligusterlaan 2 in Burgh-Haamstede heeft energielabel B.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €925.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 227 m² met een perceel van 1070 m² in Burgh-Haamstede. De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1995. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met weinig verkeer. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 32 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Openbare Basisschool De Kirreweie en Basisschool Onder De Wieken, beide op 3 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zierikzee of Middelburg, op 18 km afstand.

Wat is de sfeer in de buurt Nieuw-Haamstede?