Vrijstaande woning te koop: Lindelaan 10A, Renkum
5 uur geleden ontdekt
KopenRenkumVrijstaande woningenLindelaan 10A

Lindelaan 10A

Gelria, Renkum

€ 935.000
Buurt Gelria, RenkumBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 282m²
282m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Renkum

Deze vrijstaande woning aan de Lindelaan in Renkum ademt ruimte en rust. Met 282 m² woonoppervlak en een perceel van 885 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1978 heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €935.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Renkum voor vergelijkbare opties.

Buurt Gelria: rustig en groen

De woning staat in de buurt Gelria, een rustige woonwijk in Renkum Zuid. De buurt telt zo'n 800 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (24 misdrijven) en veel koopwoningen (67%) wijzen op een stabiele, veilige buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op loopafstand (om de hoek). Ook de SPAR en Albert Heijn zijn twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Airborneschool of Kbs de Keijenberg, beide op loopafstand. De gemeente Renkum biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op loopafstand en een restaurant om de hoek.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Barten Tiemessen NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 935.000
Prijs per m²€ 3.316
Woonoppervlakte282m²
Perceeloppervlakte885m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA
BuurtGelria
WijkRenkum Zuid
GemeenteRenkum

Locatie

Lindelaan 10A, Renkum

Buurt statistieken

Gegevens uit Gelria

Inwoners805
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Wilgenpas 15
691m
SPAR
Utrechtseweg 45
1005m
Albert Heijn
Dorpsstraat 118
1098m

Scholen

18 binnen 5 km

Airborneschool
Basisonderwijs · 153 leerlingen
482m
Kbs de Keijenberg
Basisonderwijs · 222 leerlingen
488m
De Atlas
Basisonderwijs · 225 leerlingen
507m

Veelgestelde vragen

Over Lindelaan 10A, Renkum

Welk energielabel heeft Lindelaan 10A?

De woning aan Lindelaan 10A in Renkum heeft energielabel A.

Is €935.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €935.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Renkum, maar het woonoppervlak van 282 m² en het perceel van 885 m² zijn uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de exacte afwerking.

Wat is de ligging van deze woning?

De woning ligt aan de Lindelaan in de buurt Gelria, een rustige woonwijk in Renkum Zuid. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1978?

Een woning uit 1978 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel, dakbedekking en kozijnen. Het energielabel D geeft aan dat isolatie en glas mogelijk niet up-to-date zijn.