Appartement te koop: Kerkstraat 87, Renkum
KopenRenkumAppartementenKerkstraat 87

Kerkstraat 87

De Enk, Renkum

€ 425.000
Buurt De Enk, RenkumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 250m²
250m² woonoppervlakte
PLUS op 487m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement met karakter

Dit appartement aan de Kerkstraat in Renkum ademt de sfeer van een klassiek herenhuis. Met 250 vierkante meter woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de regio. De woning uit 1924 heeft hoge plafonds en royale kamers. De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in Renkum. Bekijk ook de andere appartementen in Renkum.

De Enk: een rustige buurt

De Enk is een rustige woonbuurt in Renkum Zuid. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,7. Een bewoner zegt: 'Rare mensen wonen hier', terwijl een ander het 'Slecht' noemt. De buurt telt 1.670 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Meer weten over de buurt De Enk?

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, twee straten verder, of de Albert Heijn op tien minuten lopen. De Prinses Beatrixschool zit om de hoek. Ook kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De gemeente Renkum biedt een prettige mix van dorpse rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Timmer Makelaars | NVM aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 1.700
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte341m²
Bouwjaar1924
BuurtDe Enk
WijkRenkum Zuid
GemeenteRenkum

Locatie

Kerkstraat 87, Renkum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.4
D.S.B
07-05-2026
Rustige groene buurt met vriendelijke bewoners

Ik heb me nog nooit ergens zo thuis gevoeld als hier. Ik ben omringd door groen, hoor vogels, maar ben ook zo bij voorzieningen. Mijn kinderen kunnen op straat spelen met vriendjes uit de buurt. Buren kennen elkaar en maken regelmatig een praatje. Meerdere keren per jaar organiseren we een gezamenlijke activiteit met de straat.

6.0
Sietie
26-08-2025
Kak buurt

Rare mensen wonen hier

7.4
Sietie
28-12-2024
Slecht

Rot buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit De Enk

Inwoners1.670
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Wilgenpas 15
487m
Albert Heijn
Dorpsstraat 118
616m
SPAR
Utrechtseweg 45
1667m

Scholen

23 binnen 5 km

Prinses Beatrixschool
Basisonderwijs · 194 leerlingen
143m
De Atlas
Basisonderwijs · 225 leerlingen
496m
Kbs de Keijenberg
Basisonderwijs · 222 leerlingen
517m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 87, Renkum

Is €425.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een appartement van 250 m² in Renkum. Het is een ruime woning met een klassiek karakter, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare appartementen in de buurt worden voor uiteenlopende bedragen aangeboden, maar door de grote oppervlakte is dit een bijzondere optie.

Hoe is de buurt De Enk om in te wonen?

De Enk is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en groen. Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 6,7. Er zijn zowel gezinnen als ouderen, en de voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij. Wel zijn er twee kritische reviews, dus het is goed om zelf een kijkje te nemen.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6 kilometer afstand. Dat is ongeveer 12 minuten met de auto of een kwartier met de fiets. Voor dagelijks woon-werkverkeer is het handig om de fiets of auto te gebruiken.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Prinses Beatrixschool zit op 143 meter, De Atlas op 496 meter en Kbs de Keijenberg op 517 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 4,9 kilometer, bijvoorbeeld in Arnhem of Wageningen.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1924?

Een woning uit 1924 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld leidingen, dak of isolatie. De energielabel is niet bekend, maar oudere woningen hebben vaak een lager label.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De Enk heeft een omgevingsadressendichtheid van 1315 adressen per km², wat valt onder 'matig stedelijk' (stedelijkheidsklasse 3). Het is dus een rustige omgeving met voldoende voorzieningen, maar niet zo druk als een stad.