Vrijstaande woning te koop: Lindenlaan 4, Bergen (Nh)

Lindenlaan 4

Boschrand, Bergen (Noord-Holland)

€ 875.000
Buurt Boschrand, Bergen (Nh)Bekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 493m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1930 ademt de sfeer van een tijd waarin ruimte en rust nog vanzelfsprekend waren. Met 105 m² woonoppervlak en een flink perceel van 436 m² is het een plek waar je je eigen stempel kunt drukken. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bergen (Noord-Holland).

Boschrand: rustig en groen

De buurt Boschrand is een stille, groene wijk waar vooral oudere bewoners en gezinnen wonen. Het is een plek waar je de buren kent en de auto voor de deur parkeert. De buurt Boschrand heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Het is er veilig en rustig.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (op loopafstand) of bij de Aldi of Dekamarkt twee straten verder. Voor de kinderen is de Protestants-Christelijke Basisschool Willem-Alexander op 5 minuten lopen, en de Bosschool is ook dichtbij. De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt verder een ruim aanbod aan voorzieningen, van restaurants tot een bibliotheek.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlieg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 8.333
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte436m²
Bouwjaar1930
EnergielabelG
BuurtBoschrand
WijkBergen Binnen
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Lindenlaan 4, Bergen (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Boschrand

Inwoners1.150
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Breelaan 14
493m
Aldi
Jan Oldenburglaan 21
601m
Dekamarkt
Plein 4
639m

Scholen

31 binnen 5 km

Berger SGM
Voortgezet onderwijs · 752 leerlingen
333m
Protestants-Christelijke Basisschool Willem-Alexan
Basisonderwijs · 179 leerlingen
371m
Bosschool
Basisonderwijs · 186 leerlingen
402m

Veelgestelde vragen

Over Lindenlaan 4, Bergen (Nh)

Welk energielabel heeft Lindenlaan 4?

De woning aan Lindenlaan 4 in Bergen (Nh) heeft energielabel G.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 105 m² in Bergen. Het perceel is met 436 m² wel ruim, en het bouwjaar 1930 geeft karakter. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder of goedkoper, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel G betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten.

Wat is er te doen in de buurt Boschrand?

Boschrand is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar op loopafstand vind je supermarkten zoals Albert Heijn, Aldi en Dekamarkt. Ook zijn er basisscholen en een middelbare school dichtbij. Het centrum van Bergen is op fietsafstand.

Hoe oud is deze woning en wat betekent dat voor onderhoud?