Vrijstaande woning te koop: Lotte Beesedijk 21, Heerhugowaard
KopenDijk en WaardVrijstaande woningenLotte Beesedijk 21

Lotte Beesedijk 21

Huygenhoek Midden, Dijk en Waard

€ 850.000
Buurt Huygenhoek Midden, HeerhugowaardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 232m²
232m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Lotte Beesedijk 21 in Heerhugowaard ademt ruimte en rust. Met 232 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 494 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 2003 heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Dijk en Waard voor een vergelijking.

Huygenhoek Midden: een groene, veilige buurt

De woning staat in Huygenhoek Midden, een buurt die door bewoners wordt gewaardeerd om de rust en sociale cohesie. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,75. Een bewoner zegt: "Aardige buren, goed contact, veilige locatie, mooi plein." De buurt telt zo'n 1450 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,0. Het is een typische gezinsbuurt met veel eengezinswoningen. Meer weten? Lees over de buurt Huygenhoek Midden.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op ruim een kilometer afstand, of bij de Vomar die ook vlakbij zit. Kinderen kunnen naar Dalton Kindcentrum Campus Columbus, dat op loopafstand ligt (329 meter), of naar Kindcentrum de Vlindertuin (557 meter). Ook een kinderdagverblijf is dichtbij. Het treinstation ligt op 4,2 kilometer, dus voor een treinreis ben je even onderweg. De gemeente Dijk en Waard biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door De Makelares

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Makelares aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 3.664
Woonoppervlakte232m²
Perceeloppervlakte494m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtHuygenhoek Midden
WijkHuygenhoek
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Lotte Beesedijk 21, Heerhugowaard

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
RVS
13-09-2025
Gezellig en fijn

Aardige buren, goed contact, veilige locatie, mooi plein

Buurt statistieken

Gegevens uit Huygenhoek Midden

Inwoners1.450
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
A C op 't Landtplantsoen 11
1136m
Vomar
Brandpunt 65
1153m
Albert Heijn
Roze Flamingo 98
1534m

Scholen

62 binnen 5 km

Dalton Kindcentrum Campus Columbus
Basisonderwijs · 291 leerlingen
329m
Kindcentrum de Vlindertuin
Basisonderwijs · 266 leerlingen
557m
Openbare Basisschool De Hasselbraam
Basisonderwijs · 158 leerlingen
760m

Veelgestelde vragen

Over Lotte Beesedijk 21, Heerhugowaard

Welk energielabel heeft Lotte Beesedijk 21?

De woning aan Lotte Beesedijk 21 in Heerhugowaard heeft energielabel A.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 232 m² met een perceel van 494 m² in Heerhugowaard. Het energielabel A en bouwjaar 2003 zijn pluspunten. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit prijsniveau gebruikelijk is voor dit type woning.

Hoe is de buurt Huygenhoek Midden om in te wonen?

Huygenhoek Midden is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Bewoners geven de buurt een 8,75 en noemen het 'gezellig en fijn' met 'aardige buren, goed contact, veilige locatie, mooi plein'. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een laag criminaliteitscijfer.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Dalton Kindcentrum Campus Columbus ligt op 329 meter, Kindcentrum de Vlindertuin op 557 meter, en Openbare Basisschool De Hasselbraam op 760 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Heerhugowaard-centrum, op 3,1 kilometer.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Heerhugowaard ligt op 4,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2003?

Een woning uit 2003 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel A wijst op goede isolatie en een efficiënte installatie.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op korte afstand, zoals Albert Heijn en Vomar op ongeveer 1,1 kilometer. Ook zijn er restaurants, een park en een bibliotheek in de omgeving. Het centrum van Heerhugowaard is op fietsafstand.