Tussenwoning te koop: Margaret Staalplantsoen 25, Heerhugowaard
KopenDijk en WaardTussenwoningenMargaret Staalplantsoen 25

Margaret Staalplantsoen 25

Huygenhoek Midden, Dijk en Waard

€ 469.500
Buurt Huygenhoek Midden, HeerhugowaardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan het Margaret Staalplantsoen in Heerhugowaard ademt rust en ruimte. Het is een woning uit 2003 met een flinke woonkamer en een zonnige tuin op het zuiden. Met 117 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 152 vierkante meter is er genoeg plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig stookkosten hoeft te verwachten. De vraagprijs van €469.500 is marktconform voor tussenwoningen in Dijk en Waard.

Huygenhoek Midden: een fijne buurt

De woning ligt in de buurt Huygenhoek Midden, een wijk die door bewoners wordt gewaardeerd. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,75. Een bewoner zegt: "Aardige buren, goed contact, veilige locatie, mooi plein." De buurt bestaat vooral uit eengezinswoningen (97%) en koopwoningen (94%). Het is een rustige, groene omgeving met veel gezinnen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op tien minuten lopen of de Vomar iets verderop. Basisscholen zijn er om de hoek: Dalton Kindcentrum Campus Columbus op 342 meter en Kindcentrum de Vlindertuin op 461 meter. Ook een kinderdagverblijf zit vlakbij. De gemeente Dijk en Waard biedt verder voldoende voorzieningen, al is het treinstation op 4,2 kilometer wel een stukje fietsen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Boss Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.500
Prijs per m²€ 4.013
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte152m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtHuygenhoek Midden
WijkHuygenhoek
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Margaret Staalplantsoen 25, Heerhugowaard

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
RVS
13-09-2025
Gezellig en fijn

Aardige buren, goed contact, veilige locatie, mooi plein

Buurt statistieken

Gegevens uit Huygenhoek Midden

Inwoners1.450
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
A C op 't Landtplantsoen 11
1006m
Vomar
Brandpunt 65
1145m
Albert Heijn
Roze Flamingo 98
1460m

Scholen

62 binnen 5 km

Dalton Kindcentrum Campus Columbus
Basisonderwijs · 291 leerlingen
342m
Kindcentrum de Vlindertuin
Basisonderwijs · 266 leerlingen
461m
Openbare Basisschool De Hasselbraam
Basisonderwijs · 158 leerlingen
624m

Veelgestelde vragen

Over Margaret Staalplantsoen 25, Heerhugowaard

Welk energielabel heeft Margaret Staalplantsoen 25?

De woning aan Margaret Staalplantsoen 25 in Heerhugowaard heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €469.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €469.500 is marktconform voor een tussenwoning uit 2003 met energielabel A in Heerhugowaard. De woning heeft 117 m² woonoppervlak en een perceel van 152 m², wat gebruikelijk is voor dit type woning in de buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Huygenhoek Midden om in te wonen?

Huygenhoek Midden is een rustige, veilige buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Bewoners geven de buurt een 8,75 en noemen het een fijne plek met aardige buren en een mooi plein. De buurt heeft 1450 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Dalton Kindcentrum Campus Columbus (342 meter) en Kindcentrum de Vlindertuin (461 meter). Voor boodschappen kun je naar de Albert Heijn op 1 km of de Vomar op 1,1 km. Ook een kinderdagverblijf zit vlakbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 4,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen. De woning is daardoor goed bereikbaar met de fiets, maar niet direct naast het station.

Is er groen in de buurt?

Ja, er is een park of plantsoen op 400 meter afstand. De buurt zelf is groen en heeft een mooi plein, zoals bewoners aangeven. Ook zijn er voldoende speelplekken voor kinderen.