Vrijstaande woning te koop: Louise de Colignylaan 7, Zierikzee
KopenSchouwen-DuivelandVrijstaande woningenLouise de Colignylaan 7

Louise de Colignylaan 7

Kaaskenswater, Schouwen-Duiveland

€ 950.000
Buurt Kaaskenswater, ZierikzeeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 258m²
258m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige Zierikzee-buurt

Deze vrijstaande woning aan de Louise de Colignylaan 7 ademt ruimte en rust. Met 258 m² woonoppervlak op een perceel van 1044 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energiekosten. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Schouwen-Duiveland.

Kaaskenswater: een groene, rustige buurt

De woning ligt in de buurt Kaaskenswater, een wijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Het is er opvallend rustig, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 1065 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. De buurt Kaaskenswater is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Albert Heijn, op tien minuten lopen. Voor de kinderen is de Brede School Noorderpolder Theo Thijssenschool om de hoek, en ook de Jenaplanschool Johan Louis de Jonge is dichtbij. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van een bibliotheek tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bijdevaate Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 3.682
Woonoppervlakte258m²
Perceeloppervlakte1044m²
Bouwjaar1976
EnergielabelA
BuurtKaaskenswater
WijkZierikzee
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Louise de Colignylaan 7, Zierikzee

Buurt statistieken

Gegevens uit Kaaskenswater

Inwoners1.065
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Lange Nobelstraat 28
1178m
SPAR express
Nieuwe Koolweg 4
1376m
Aldi
Grevelingenstraat 7
2185m

Scholen

13 binnen 5 km

Brede School Noorderpolder Theo Thijssenschool
Basisonderwijs · 272 leerlingen
706m
Jenaplanschool Johan Louis de Jonge
Basisonderwijs · 144 leerlingen
1050m
RK Basisschool Sint Willibrordus
Basisonderwijs · 195 leerlingen
1116m

Veelgestelde vragen

Over Louise de Colignylaan 7, Zierikzee

Welk energielabel heeft Louise de Colignylaan 7?

De woning aan Louise de Colignylaan 7 in Zierikzee heeft energielabel A.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Zierikzee, maar het is een royale woning met 258 m² woonoppervlak en een groot perceel van 1044 m². Het energielabel A is een pluspunt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de buurt Kaaskenswater om in te wonen?

Kaaskenswater is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel ouderen, maar ook gezinnen. Het is er veilig (13 misdrijven in de buurt) en er is een park op loopafstand. De buurt is niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 690. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.