Vrijstaande woning te koop: Louisegroeveweg 1, Urmond
KopenSteinVrijstaande woningenLouisegroeveweg 1

Louisegroeveweg 1

Urmond ten oosten van Julianakanaal, Stein

€ 985.000
Buurt Urmond ten oosten van Julianakanaal, UrmondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 220m²
77% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Louisegroeveweg 1 in Urmond ademt sfeer en ruimte. Het huis uit 1935 combineert oude charme met een modern energielabel A+. Met 220 m² woonoppervlak en een perceel van 595 m² is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk het met andere vrijstaande woningen in Stein om een beeld te krijgen.

De buurt: Urmond ten oosten van Julianakanaal

De woning ligt in de buurt Urmond ten oosten van Julianakanaal, een rustige woonwijk. De buurt telt zo'n 2600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een dorps karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele buurt zien met vooral eengezinswoningen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Jumbo, om de hoek op 1,2 km. Voor de kinderen is Basisschool de Avonturijn twee straten verder (767 m). Ook OBS de Maaskei is op loopafstand (1,2 km). De gemeente Stein biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 400 m en een park op 400 m. Het treinstation ligt op 5,1 km, dus je bent aangewezen op de auto of fiets.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via FYN Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 4.477
Woonoppervlakte220m²
Perceeloppervlakte595m²
Bouwjaar1935
EnergielabelA+
BuurtUrmond ten oosten van Julianakanaal
WijkUrmond
GemeenteStein

Locatie

Louisegroeveweg 1, Urmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Urmond ten oosten van Julianakanaal

Inwoners2.600
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Urmond ten oosten van Julianakanaal

Woningvoorraad1.229
Gem. WOZ-waarde€ 293.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Paalweg 14-15
1267m
SPAR express
Nieuwe Postbaan 1
1865m
Albert Heijn
Industrieweg 19
2469m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool de Avonturijn
Basisonderwijs · 113 leerlingen
767m
St. Jozefschool
Speciaal onderwijs · 30 leerlingen
923m
OBS de Maaskei
Basisonderwijs · 408 leerlingen
1169m

Veelgestelde vragen

Over Louisegroeveweg 1, Urmond

Welk energielabel heeft Louisegroeveweg 1?

De woning aan Louisegroeveweg 1 in Urmond heeft energielabel A+.

Is €985.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €985.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €380.773. Dat komt doordat deze woning met 220 m² veel groter is dan het gemiddelde van 124 m² in de buurt. Ook het energielabel A+ is uitzonderlijk in een buurt waar 60% van de koopwoningen label D of lager heeft. De prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van dit formaat en deze kwaliteit.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Urmond ten oosten van Julianakanaal is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen (30% is 65-plus) en gezinnen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen als een supermarkt en basisschool op loopafstand. Het aantal misdrijven is laag (71 per jaar).