Vrijstaande woning te koop: Maasdijk 16, Raamsdonksveer
Verkocht onder voorbehoud

Maasdijk 16

Hooipolder en De Hoeven, Geertruidenberg

€ 795.000
Buurt Hooipolder en De Hoeven, RaamsdonksveerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 228m²
228m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Maasdijk in Raamsdonksveer ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1880 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de 228 m² woonoppervlakte veel ruimte biedt. Het perceel van 1293 m² is uitzonderlijk groot. De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Geertruidenberg.

Buurt Hooipolder en De Hoeven

De woning staat in de buurt Hooipolder en De Hoeven, een wijk met ruim 5600 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,94. Een bewoner zegt: "Je kunt bij wijze van je fiets van slot laten hier, met fijne buren die elkaar willen helpen en een veilige straat." Een ander noemt overlast van hangjeugd, maar dat hangt meer van de mensen af dan van de buurt zelf.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool de Wilsdonck of kindcentrum de Ruif. Boodschappen doe je bij Lidl, Albert Heijn of Jumbo, allemaal op loopafstand. Het Dongemond College voor voortgezet onderwijs ligt om de hoek. De gemeente Geertruidenberg biedt verder voorzieningen zoals een park op twee minuten lopen en een restaurant in de straat.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Makelaars van Altena.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 3.487
Woonoppervlakte228m²
Perceeloppervlakte1293m²
Bouwjaar1880
BuurtHooipolder en De Hoeven
WijkRaamsdonksveer
GemeenteGeertruidenberg

Locatie

Maasdijk 16, Raamsdonksveer

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

9.5
M.F.
21-01-2025
Superfijne buurt

Je kunt bij wijze van je fiets van slot laten hier, met fijne buren die elkaar willen helpen en een veilige straat.

6.4
Noa
18-01-2025
Tis leuk maar kan beter

Waarschijnlijk ligt het meer aan de mensen die er wonen dan aan de buurt zelf maar er zit veel hangjeugd /er is veel overlast

Buurt statistieken

Gegevens uit Hooipolder en De Hoeven

Inwoners5.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Touwbaan 36
469m
Albert Heijn
het Anker 7
536m
Jumbo
Boterpolderlaan 11
547m

Scholen

11 binnen 5 km

Dongemond College loc. Raamsdonksveer
Voortgezet onderwijs · 1370 leerlingen
283m
bs de Wilsdonck
Basisonderwijs · 205 leerlingen
612m
Openbare Basisschool De Radonkel
Basisonderwijs · 61 leerlingen
666m

Veelgestelde vragen

Over Maasdijk 16, Raamsdonksveer

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 228 m² met een perceel van 1293 m² in Raamsdonksveer. Het bouwjaar 1880 geeft karakter, maar kan ook onderhoud met zich meebrengen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de gemeente om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Raamsdonksveer, met een treinstation op 17,2 km afstand. Dat is ver, dus je bent vooral aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1283, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.