Vrijstaande woning te koop: Madelieflaan 9, Hoeven

Madelieflaan 9

Hoeven, Halderberge

€ 735.000
Buurt Hoeven, HoevenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Hoeven

Deze vrijstaande woning aan de Madelieflaan 9 in Hoeven ademt rust en ruimte. Met 225 m² woonoppervlak en een perceel van 457 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Halderberge.

Hoeven: een dorp waar mensen voor elkaar klaarstaan

Hoeven is een dorp met bijna 4.800 inwoners, waar het gemiddelde inkomen rond het landelijke gemiddelde ligt. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,75. Een bewoner zegt: "Een leuk dorp waar mensen voor mekaar klaar staan." De buurt heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen. Bekijk ook de buurt Hoeven.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die op tien minuten lopen ligt. Ook de Lidl en Dirk zijn op de fiets bereikbaar. Basisschool Uniek zit om de hoek, op nog geen kilometer afstand. Andere scholen in de buurt zijn Basisschool Heilinde en Basisschool 't Bossche Hart. De gemeente Halderberge biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder TOFFwonen, Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 3.267
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte457m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtHoeven
WijkHoeven
GemeenteHalderberge

Locatie

Madelieflaan 9, Hoeven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Claudia
22-07-2023
Een echt dorp

Een leuk dorp waar mensen voor mekaar klaar staan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoeven

Inwoners4.790
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
St. Janstraat 91
1063m
Lidl
Prof. Mulderslaan 33
2947m
Dirk
Professor Mulderslaan 11
2986m

Scholen

21 binnen 5 km

Basisschool Uniek
Basisonderwijs · 532 leerlingen
716m
Basisschool Heilinde
Basisonderwijs · 543 leerlingen
2614m
Basisschool 't Bossche Hart
Basisonderwijs · 210 leerlingen
2855m

Veelgestelde vragen

Over Madelieflaan 9, Hoeven

Welk energielabel heeft Madelieflaan 9?

De woning aan Madelieflaan 9 in Hoeven heeft energielabel A.

Is €735.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 225 m² met energielabel A in Hoeven. De woning heeft een ruim perceel en is gebouwd in 2002, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Hoeven met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,5 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand (minder dan een kilometer) vind je een Albert Heijn, een restaurant, een park en een kinderdagverblijf. Basisschool Uniek zit ook dichtbij. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Etten-Leur of Roosendaal, op bijna 5 km afstand.