Vrijstaande woning te koop: Marijkelaan 35, Melick
Verkocht onder voorbehoud
KopenRoerdalenVrijstaande woningenMarijkelaan 35

Marijkelaan 35

Melick, Roerdalen

€ 600.000
Buurt Melick, MelickBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 256m²
256m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Melick

Deze vrijstaande woning aan de Marijkelaan 35 ademt ruimte en rust. Met 256 m² woonoppervlak en een perceel van 1145 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het bouwjaar 1973 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Roerdalen.

Melick: een dorp met karakter

Melick is een dorp waar het goed toeven is, met een gemiddelde beoordeling van 8,75 uit één review. Een bewoner zegt: "Ik vind het een heel fijn dorp fijner dan healen." De buurt telt zo'n 3700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Meer over de buurt vind je op de pagina over Melick.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 484 meter. Ook PLUS en Lidl zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar BredeSchool de Achtbaan op 572 meter of naar Basisschool 't Kempke op 1,7 km. Voor voortgezet onderwijs is Praktijkonderwijs Roermond op 926 meter een optie. De omgeving biedt alles wat je nodig hebt, zonder dat je ver hoeft te reizen. De gemeente Roerdalen zorgt voor een prettige leefomgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Roermond op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 2.344
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte1145m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtMelick
WijkMelick
GemeenteRoerdalen

Locatie

Marijkelaan 35, Melick

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Jelte
12-11-2024
perfect

Ik vind het een heel fijn dorp fijner dan healen .

Buurt statistieken

Gegevens uit Melick

Inwoners3.700
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Markt 26
484m
PLUS
Molenweg 30
1902m
Lidl
Kempweg 75
1967m

Scholen

29 binnen 5 km

BredeSchool de Achtbaan
Basisonderwijs · 299 leerlingen
572m
Praktijkonderwijs Roermond
Voortgezet onderwijs · 250 leerlingen
926m
ROER College Schöndeln
Voortgezet onderwijs · 1295 leerlingen
1287m

Veelgestelde vragen

Over Marijkelaan 35, Melick

Welk energielabel heeft Marijkelaan 35?

De woning aan Marijkelaan 35 in Melick heeft energielabel C.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 256 m² met een perceel van 1145 m² in Melick. Het energielabel C en bouwjaar 1973 zijn gebruikelijk voor woningen uit die periode. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt te verkennen.

Hoe is de bereikbaarheid van Melick?

Melick ligt in de gemeente Roerdalen, op ongeveer 5,1 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De omgevingsadressendichtheid is laag (507), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je niet ver te reizen.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een woning uit 1973?

Een woning uit 1973 kan aandacht vragen op het gebied van isolatie, installaties en onderhoud. Het energielabel C is redelijk, maar verbeteringen zoals dubbel glas of een moderne cv-ketel kunnen het comfort verhogen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- en fietsafstand. BredeSchool de Achtbaan (basisonderwijs) ligt op 572 meter, en Basisschool 't Kempke op 1,7 km. Voor voortgezet onderwijs zijn Praktijkonderwijs Roermond (926 m) en ROER College Schöndeln (1,3 km) goede opties.

Hoe is de sfeer in Melick?

Melick wordt door bewoners als een fijn dorp ervaren, met een gemiddelde beoordeling van 8,75. Een bewoner noemt het 'heel fijn dorp'. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de rustige omgeving maakt het prettig wonen.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt dicht bij dagelijkse voorzieningen. De Albert Heijn is op 484 meter, en een huisartsenpraktijk op 900 meter. Ook een restaurant (600 m) en een park/plantsoen (2,6 km) zijn in de buurt. Het treinstation is op 5,1 km, dus een auto is handig voor verder reizen.