Vrijstaande woning te koop: Waterschei 20, Melick

Waterschei 20

Melick, Roerdalen

€ 290.000
Buurt Melick, MelickBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 369m²
369m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in Melick

Deze vrijstaande woning uit 1885 staat in het rustige Melick, een dorp waar het nog echt landelijk wonen is. Met 369 m² woonoppervlak en een perceel van 1000 m² is er volop ruimte. De prijs van €290.000 is scherp voor een woning van dit formaat, zeker vergeleken met andere vrijstaande woningen in Roerdalen.

Melick: een dorp met karakter

Melick is een dorp met zo'n 3700 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (88%). Een bewoner zegt: "Ik vind het een heel fijn dorp fijner dan healen." De buurt Melick heeft een dorps karakter met veel groen en rust.

Het dagelijks leven in Melick

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,2 km afstand, of bij PLUS en Lidl op iets meer dan 2 km. Basisschool 't Kempke en BredeSchool de Achtbaan zijn beide op loopafstand. De gemeente Roerdalen biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 290.000
Prijs per m²€ 786
Woonoppervlakte369m²
Perceeloppervlakte1000m²
Bouwjaar1885
BuurtMelick
WijkMelick
GemeenteRoerdalen

Locatie

Waterschei 20, Melick

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Jelte
12-11-2024
perfect

Ik vind het een heel fijn dorp fijner dan healen .

Buurt statistieken

Gegevens uit Melick

Inwoners3.700
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Markt 26
1259m
Albert Heijn
Craenberglaan 13
2256m
PLUS
Molenweg 30
2449m

Scholen

27 binnen 5 km

BredeSchool de Achtbaan
Basisonderwijs · 299 leerlingen
1045m
Herman Broerenschool
Speciaal onderwijs · 119 leerlingen
2049m
Praktijkonderwijs Roermond
Voortgezet onderwijs · 250 leerlingen
2214m

Veelgestelde vragen

Over Waterschei 20, Melick

Is €290.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 369 m² woonoppervlak en een perceel van 1000 m² is de prijs van €290.000 aan de lage kant voor een vrijstaande woning. Het bouwjaar 1885 betekent wel dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te zien of dit een goede deal is.

Hoe is de bereikbaarheid van Melick?

Melick ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,1 km afstand. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. De omgevingsadressendichtheid is laag (507), wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn goed bereikbaar. Een supermarkt (Albert Heijn) zit op 1,2 km, een huisartsenpraktijk op 0,9 km en een basisschool op 0,6 km. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of treinstation moet je iets verder reizen.