Vrijstaande woning te koop: Mauritslaan 42, Best
Verkocht onder voorbehoud
KopenBestVrijstaande woningenMauritslaan 42

Mauritslaan 42

Wilhelminadorp, Best

€ 995.000
Buurt Wilhelminadorp, BestBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 254m²
67% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Best

Deze vrijstaande woning aan de Mauritslaan in Best is een echte blikvanger. Met 254 m² woonoppervlak en een perceel van 559 m² biedt het alle ruimte voor een gezin. Het bouwjaar 1992 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: in Best worden vrijstaande woningen in Best gemiddeld voor een lager bedrag aangeboden.

Buurt Wilhelminadorp

De woning staat in de buurt Wilhelminadorp, een rustige woonwijk in Best. De buurt telt zo'n 3600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele buurt zien met vooral eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de bakker of haal je een brood bij de Lidl, die om de hoek zit. Ook PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Heydonck Naastenbest en Immanuel, beide op een paar minuten lopen. Het Heerbeeck College voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Best biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van den Berk & Kerkhof Makelaars en Taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 3.917
Woonoppervlakte254m²
Perceeloppervlakte559m²
Bouwjaar1992
EnergielabelC
BuurtWilhelminadorp
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Mauritslaan 42, Best

Buurt statistieken

Gegevens uit Wilhelminadorp

Inwoners3.605
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Wilhelminadorp

Woningvoorraad1.692
Gem. WOZ-waarde€ 310.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Lidl
Wilhelminaplein 78
750m
PLUS
Rendierhei 2
777m
Albert Heijn
Wilhelminaplein 6
860m

Scholen

19 binnen 5 km

Heerbeeck College
Voortgezet onderwijs · 1571 leerlingen
82m
De Heydonck Naastenbest
Basisonderwijs · 191 leerlingen
513m
Immanuel
Basisonderwijs · 128 leerlingen
562m

Veelgestelde vragen

Over Mauritslaan 42, Best

Welk energielabel heeft Mauritslaan 42?

De woning aan Mauritslaan 42 in Best heeft energielabel C.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€508.364) en ook boven de mediaan (€399.500). De woning is echter veel groter dan gemiddeld: 254 m² versus 152 m². De prijs per m² is met €3.917 ook hoger dan het buurtgemiddelde van €3.397. Het is een royale vrijstaande woning, dus de prijs is marktconform voor dit formaat.

Hoe is de buurt Wilhelminadorp om in te wonen?

Wilhelminadorp is een rustige, groene wijk in Best met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een park op loopafstand en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het aantal misdrijven is met 138 per jaar relatief laag voor een wijk van deze omvang.

Wat is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Best ligt op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. In de buurt zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen zoals De Heydonck Naastenbest (513 m), Immanuel (562 m) en Kindcentrum De Klimboom (678 m). Het Heerbeeck College voor voortgezet onderwijs ligt op slechts 82 meter afstand.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een straal van 1 km vind je Lidl (750 m), PLUS (777 m) en Albert Heijn (860 m). Ook Ekoplaza en een tweede Albert Heijn zijn op iets meer dan 1,4 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 54,5% van de koopwoningen label A en 9,1% label A+. Label C betekent dat je rekening moet houden met gemiddelde stookkosten.

Zijn er woningen in de buurt verkocht en hoe snel?

In de buurt zijn recent 20 koopwoningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €464.256. De gemiddelde verkooptijd was 37 dagen, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is.