Vrijstaande woning te koop: Mechelenstraat 17, Hengelo
KopenHengeloVrijstaande woningenMechelenstraat 17

Mechelenstraat 17

Vossenbelt-Zuid, Hengelo

€ 610.000
Buurt Vossenbelt-Zuid, HengeloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 215m²
215m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een ruime vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Mechelenstraat 17 in Hengelo ademt rust en ruimte. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 366 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft energiekosten. De prijs van €610.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Hengelo.

Vossenbelt-Zuid: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Vossenbelt-Zuid, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt ruim 2300 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van gemoedelijkheid.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk en Albert Heijn, beide op loopafstand. Ook basisscholen zoals Basisschool de Vonder en Beekpark zijn binnen een paar minuten fietsen bereikbaar. De gemeente Hengelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Euverman & Nuyts Makelaars Hengelo aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 610.000
Prijs per m²€ 2.837
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte366m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtVossenbelt-Zuid
WijkSlangenbeek
GemeenteHengelo

Locatie

Mechelenstraat 17, Hengelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Vossenbelt-Zuid

Inwoners2.320
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Dirk
Straatsburg 14
325m
Albert Heijn
Straatsburg 48
355m
Jumbo
Christiaan Langefeldstraat 29
1529m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool de Vonder
Basisonderwijs · 660 leerlingen
2624m
Beekpark
Basisonderwijs · 220 leerlingen
2793m
KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
3061m

Veelgestelde vragen

Over Mechelenstraat 17, Hengelo

Welk energielabel heeft Mechelenstraat 17?

De woning aan Mechelenstraat 17 in Hengelo heeft energielabel B.

Is €610.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €610.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 215 m² met een perceel van 366 m² in Hengelo. Het energielabel B en het bouwjaar 1999 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Vossenbelt-Zuid, een rustige wijk in Hengelo. Het treinstation van Hengelo is op 4,3 km afstand, dus met de auto of bus ben je er zo.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1999 met een woonoppervlak van 215 m² en een perceel van 366 m². Het energielabel is B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De woning heeft geen kamerspecificatie, maar met deze oppervlakte is er voldoende ruimte voor meerdere slaapkamers.