Vrijstaande woning te koop: Meerdervoortstraat 1, Zoetermeer
KopenZoetermeerVrijstaande woningenMeerdervoortstraat 1

Meerdervoortstraat 1

Oosterheem-Noord-Oost, Zoetermeer

€ 1.095.000
Buurt Oosterheem-Noord-Oost, ZoetermeerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 178m²
39% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Zoetermeer

Deze vrijstaande woning aan de Meerdervoortstraat ademt ruimte en rust. Met 178 m² woonoppervlak en een perceel van 428 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2005 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €1.095.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk dit met andere vrijstaande woningen in Zoetermeer om een beeld te krijgen.

De buurt Oosterheem-Noord-Oost

Oosterheem-Noord-Oost is een groene, rustige wijk met veel gezinnen. Een bewoner zegt: "Alles is goed bereikbaar. Scholen, winkels, artsen. Mooie wandel/fietsroutes. Vrij rustige woonwijk." Een ander noemt het "een veilige, gezonde omgeving" en geniet van het Bentwoud. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (65%) en koopwoningen (60%). De buurt Oosterheem-Noord-Oost heeft een gemiddeld inkomen en een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (815 m). Ook Albert Heijn en Hoogvliet zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Montessorischool De Trinoom of Prins Florisschool, beide twee straten verder. Het Bentwoud is naast de deur voor een wandeling of fietstocht. De gemeente Zoetermeer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Makelaars Rotterdam en Zoetermeer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 6.152
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte428m²
Bouwjaar2005
BuurtOosterheem-Noord-Oost
WijkOosterheem
GemeenteZoetermeer

Locatie

Meerdervoortstraat 1, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Goed · 6 bewoners

7.9
MdZ
25-01-2026
Groene buurt

Wij wonen in een prachtig appartement aan het Bentwoud en genieten hier elke dag in elk seizoen van! Vooral het Bentwoud wordt uitstekend onderhouden!!! De synergie en naar elkaar omkijken in het appartementencomplex valt ons tegen! Dat moet beter kunnen! Verder wonen we hier prima, en we voelen ons hier ook veilig!

8.1
Marianne de Zeeuw
06-01-2026
Veilige, gezonde omgeving!

Wij wonen aan het Bentwoud, en dat zie, ruik en voel je! Ik heb altijd het idee dat we in een gezonde omgeving wonen! Ook voelen we ons veilig in het mooie appartementengebouw . Het enige dat ons tegenvalt is de saamhorigheid in ons complex Panoramique Bentwoud. Buren kennen elkaar nauwelijks en hebben weinig interesse in anderen. Wij hebben vaak iets te organiseren maar er is weinig tot geen belangstelling, jammer vooral ook omdat er veel ouderen wonen die misschien hulp en/of aandacht goed kunnen gebruiken!

8.9
Saskia Horjus
21-05-2025
Fijn wonen

Alles is goed bereikbaar. Scholen, winkels, artsen. Mooie wandel/fietsroutes. Vrij rustige woonwijk.

7.6
Ryan
21-12-2024
Fijn

Het is een fijne buurt, e in de buurt van alles

7.3
Kiano
31-05-2024
Leuke buurt!

Het is een hartstikke leuke buurt maar het kan wel beter, er is een speeltuintje voor de kinderen en iedereen woont in een rijtjeshuis wat wel handig is, want dan kan je iedereen gewoon bereiken om er even heen te lopen, natuurlijk super handig maar er kunnen wel wat veranderingen bij komen, het is een niet heel hygiënische omgeving. Ik heb de omgeving al vaak opgeruimd maar de volgende dag ligt het er weer. En de veiligheid in deze buurt is net aan een voldoende dit komt omdat er vaak hangjongeren bij het speeltuintje overdag en ‘s avonds, meeste kinderen zijn hier bang voor, ik hoop ook dat hier iets aangedaan kan worden. Hierbij hoop ik de 100€ cadeau bon te winnen. Groetjes de hele buurt.