Vrijstaande woning te koop: Meijerinksberg 15, Wierden
2 uur geleden ontdekt
KopenWierdenVrijstaande woningenMeijerinksberg 15

Meijerinksberg 15

Verspreide huizen Wierdenseveld, Wierden

€ 1.100.000
Buurt Verspreide huizen Wierdenseveld, WierdenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 249m²
249m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het buitengebied van Wierden

Deze vrijstaande woning aan de Meijerinksberg 15 ligt in het buitengebied van Wierden, waar rust en ruimte de boventoon voeren. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het niet duidelijk hoe zuinig de woning is. Met een vraagprijs van €1.100.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de woning heeft een flinke oppervlakte van 249 m² en een perceel van 2456 m². Ter vergelijking: bekijk ook andere vrijstaande woningen in Wierden.

De buurt Verspreide huizen Wierdenseveld

De woning staat in de buurt Verspreide huizen Wierdenseveld, een landelijk gebied met veel eengezinswoningen. De buurt telt ongeveer 290 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een rustige omgeving met weinig voorzieningen op loopafstand. Meer over de buurt Verspreide huizen Wierdenseveld.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, PLUS, ligt op ruim een kilometer afstand. Ook zijn er meerdere basisscholen in de omgeving, zoals De Sjaloom op ongeveer 1,4 km en De Kluinveenschool op 1,8 km. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij De Passie Wierden op 2 km. De gemeente Wierden biedt verder nog meer voorzieningen in het centrum.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Plaggemars Makelaars o.g. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 4.418
Woonoppervlakte249m²
Perceeloppervlakte2456m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA+
BuurtVerspreide huizen Wierdenseveld
WijkLandelijk gebied Wierden
GemeenteWierden

Locatie

Meijerinksberg 15, Wierden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Wierdenseveld

Inwoners290
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Hexelseweg 35
1255m
Lidl
Nijverdalsestraat 56
1913m
Aldi
Schoolstraat 25
2075m

Scholen

13 binnen 5 km

De Sjaloom
Basisonderwijs · 193 leerlingen
1444m
De Kluinveenschool
Basisonderwijs · 82 leerlingen
1810m
De Passie Wierden
Voortgezet onderwijs · 649 leerlingen
2023m

Veelgestelde vragen

Over Meijerinksberg 15, Wierden

Welk energielabel heeft Meijerinksberg 15?

De woning aan Meijerinksberg 15 in Wierden heeft energielabel A+.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is fors, maar de woning heeft een oppervlakte van 249 m² en een perceel van 2456 m². Er zijn geen directe vergelijkingscijfers uit de buurt beschikbaar, maar voor een vrijstaande woning met zoveel grond is dit een marktconforme prijs in deze regio.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Wierden. Het treinstation van Wierden is op 2,9 km afstand, dus met de fiets of auto goed te doen. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 1,3 km. Voorzieningen zijn niet op loopafstand, maar met de auto ben je snel in het centrum van Wierden.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 249 m² en een perceel van 2456 m². Het bouwjaar is 1992.