Vrijstaande woning te koop: Molenstraat 33, Kerkdriel
Onder bod
KopenMaasdrielVrijstaande woningenMolenstraat 33

Molenstraat 33

Kerkdriel, Maasdriel

€ 500.000
Buurt Kerkdriel, KerkdrielBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1960 staat in een rustige straat in Kerkdriel. Met 168 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 713 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €500.000 is aan de hoge kant voor een woning met dit energielabel, maar de ruime opzet en het perceel maken het een bijzondere optie. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Maasdriel voor vergelijkbare woningen.

Kerkdriel: gemoedelijk maar met een kanttekening

Kerkdriel is een dorp met bijna 7000 inwoners, waar veel eengezinswoningen staan. Het is een plek waar mensen elkaar kennen. Een bewoner zegt: "Altijd vrolijk wanneer je elkaar tegen komt." Een andere bewoner vult aan: "Over het algemeen aangezien ik de mensen hier ken is het erg leuk. Echter heb je ook veel gevaarlijke hangjeugd en veel illegaal vuurwerk want Kerkdriel soms best gevaarlijk maakt." Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,4. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Lees meer over de buurt Kerkdriel.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt, om de hoek op 250 meter, of bij Lidl op 377 meter. Basisschool De Meidoorn en RK Basisschool Monseigneur Zwijsen zijn beide op loopafstand, ongeveer twee straten verder. Het dorp heeft een dorps karakter met voorzieningen dichtbij. De gemeente Maasdriel biedt een overzicht van de omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Havermans Makelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 2.976
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte713m²
Bouwjaar1960
EnergielabelG
BuurtKerkdriel
WijkKerkdriel
GemeenteMaasdriel

Locatie

Molenstraat 33, Kerkdriel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
Nick Versteeg
08-04-2025
Gemoedelijk

Altijd vrolijk wanneer je elkaar tegen komt

7.4
Luke
24-09-2024
Leuk maar soms grimmig

Over het algemeen aangezien ik de mensen hier ken is het erg leuk. Echter heb je ook veel gevaarlijke hangjeugd en veel illegaal vuurwerk want Kerkdriel soms best gevaarlijk maakt

Buurt statistieken

Gegevens uit Kerkdriel

Inwoners6.965
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Boon's Markt
Gasthuisstraat 21
251m
Lidl
Gasthuisstraat 56
377m
PLUS
Burgemeester van Randwijckstraat 21
2805m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool De Meidoorn
Basisonderwijs · 130 leerlingen
711m
Rooms Katholieke Basisschool Monseigneur Zwijsen
Basisonderwijs · 588 leerlingen
765m
Odradaschool
Basisonderwijs · 30 leerlingen
1318m

Veelgestelde vragen

Over Molenstraat 33, Kerkdriel

Welk energielabel heeft Molenstraat 33?

De woning aan Molenstraat 33 in Kerkdriel heeft energielabel G.

Is €500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €500.000 is aan de hoge kant, vooral omdat de woning energielabel G heeft. Dat betekent hoge stookkosten. De woning is wel ruim met 168 m² en een perceel van 713 m². Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Maasdriel om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning is slecht geïsoleerd, waardoor je hoge energierekeningen kunt verwachten. Een energieadviseur kan je precies vertellen wat de kosten zijn en welke verbeteringen mogelijk zijn.

Hoe is de buurt Kerkdriel om in te wonen?

Kerkdriel is een dorp met een gemoedelijke sfeer, waar bewoners elkaar kennen. Er zijn veel gezinnen. Wel is er melding van overlast door hangjeugd en illegaal vuurwerk. De meeste voorzieningen zoals supermarkten en basisscholen zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 7,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Meidoorn (711 m) en RK Basisschool Monseigneur Zwijsen (765 m) zijn het dichtstbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school is 8,2 km verderop.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 713 m² groot. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar bij een vrijstaande woning uit 1960 is er vaak een ruime tuin rondom. Het is aan te raden om de tuin zelf te bekijken tijdens een bezichtiging.

Wat is de ligging ten opzichte van snelwegen?

Kerkdriel ligt in de provincie Gelderland, vlakbij de A2 en A15. De exacte afstand is niet bekend, maar met de auto ben je snel op de snelweg.