Vrijstaande woning te koop: Molenweg 21B, Eemnes
Verkocht onder voorbehoud
KopenEemnesVrijstaande woningenMolenweg 21B

Molenweg 21B

Zuidbuurt, Eemnes

€ 1.075.000
Buurt Zuidbuurt, EemnesBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 235m²
235m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Eemnes

Deze vrijstaande woning aan de Molenweg 21B in Eemnes ademt rust en ruimte. Met 235 m² woonoppervlak en een perceel van 370 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1996 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Eemnes.

Zuidbuurt: rustig en groen

De buurt Zuidbuurt is een rustige woonwijk. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Rustig". De buurt telt ruim 4.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boni, om de hoek op 294 meter. Ook Lidl en PLUS zijn twee straten verder. Basisscholen zijn er volop: Openbare Basisschool De Zuidwend ligt naast de deur, Mariaschool en De 7-Sprong ook op loopafstand. De gemeente Eemnes biedt een dorps karakter met voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Laren op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 4.574
Woonoppervlakte235m²
Perceeloppervlakte370m²
Bouwjaar1996
EnergielabelB
BuurtZuidbuurt
WijkEemnes
GemeenteEemnes

Locatie

Molenweg 21B, Eemnes

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Peter
06-10-2023
Rustig

Openbaar vervoer is er bijna niet wel te begrijpen is kleine gemeenten

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidbuurt

Inwoners4.075
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Boni
Torenzicht 80
294m
Lidl
De Minnehof 10
596m
PLUS
De Minnehof 8
640m

Scholen

21 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
139m
Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
187m
De 7 - Sprong
Basisonderwijs · 190 leerlingen
213m

Veelgestelde vragen

Over Molenweg 21B, Eemnes

Welk energielabel heeft Molenweg 21B?

De woning aan Molenweg 21B in Eemnes heeft energielabel B.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Eemnes. De woning heeft 235 m² woonoppervlak, een perceel van 370 m² en energielabel B. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is het openbaar vervoer in Zuidbuurt?

Het openbaar vervoer in Zuidbuurt is beperkt. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,2 km afstand. Een bewoner merkt op: "Openbaar vervoer is er bijna niet, wel te begrijpen is kleine gemeente." Voor reizen met het OV ben je aangewezen op busverbindingen of een auto naar het station.