Vrijstaande woning te koop: Mondriaanhof 6, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenVrijstaande woningenMondriaanhof 6

Mondriaanhof 6

Puttense Dreef, Eindhoven

€ 1.150.000
Buurt Puttense Dreef, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 308m²
308m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Mondriaanhof in Eindhoven ademt ruimte en rust. Met 308 m² woonoppervlak op een perceel van 1410 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1980 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €1.150.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Eindhoven.

Puttense Dreef: een rustige, groene buurt

De buurt Puttense Dreef is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 1200 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel eengezinswoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (op 5 minuten lopen). Ook basisschool Beppino Sarto is vlakbij, op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs zijn Parmant Aloysius en Parmant Innova beide op fietsafstand. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van de rust van een groene wijk.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maas Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 3.734
Woonoppervlakte308m²
Perceeloppervlakte1410m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtPuttense Dreef
WijkPutten
GemeenteEindhoven

Locatie

Mondriaanhof 6, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Puttense Dreef

Inwoners1.285
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Albert Heijn
Sint Petrus Canisiuslaan 43
491m
Albert Heijn
Kamperfoelielaan 45
1248m
PLUS
Dirigentplein 85
1256m

Scholen

61 binnen 5 km

basisschool Beppino Sarto
Basisonderwijs · 255 leerlingen
505m
Parmant Aloysius
Voortgezet onderwijs · 387 leerlingen
867m
Parmant Innova
Voortgezet onderwijs · 339 leerlingen
934m

Veelgestelde vragen

Over Mondriaanhof 6, Eindhoven

Welk energielabel heeft Mondriaanhof 6?

De woning aan Mondriaanhof 6 in Eindhoven heeft energielabel C.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 308 m² met een perceel van 1410 m² in de buurt Puttense Dreef. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1980, wat geen grote verrassingen geeft.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 3,3 km afstand. Met de auto ben je snel op de belangrijkste wegen. De omgevingsadressendichtheid van 1604 adressen per km² geeft een matig stedelijk karakter.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Beppino Sarto ligt op 500 meter, en voor voortgezet onderwijs zijn Parmant Aloysius (867 m) en Parmant Innova (934 m) dichtbij. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 1,1 km.