Vrijstaande woning te koop: Mr S. Naaijenstraat 20, Andel
KopenAltenaVrijstaande woningenMr S. Naaijenstraat 20

Mr S. Naaijenstraat 20

Andel, Altena

€ 1.225.000
Buurt Andel, AndelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 354m²
354m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Mr S. Naaijenstraat 20 in Andel ademt historie en ruimte. Het bouwjaar 1925 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl energielabel B aangeeft dat het goed is geïsoleerd. Met 354 m² woonoppervlak en een perceel van 1640 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. De vraagprijs van €1.225.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Altena.

Andel: rustig en groen

Andel is een dorp in de gemeente Altena, met een landelijke sfeer en veel groen. De buurt telt zo'n 2550 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is er rustig, met een omgevingsadressendichtheid van 315, dat is niet stedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, groene omgeving.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op nog geen tien minuten lopen ligt. Ook de Jumbo en PLUS zijn binnen fietsafstand. Kinderen kunnen naar de Ds Gisbertus Voetiusschool, om de hoek op 463 meter, of naar de Chr Basissch De Zaaier op 920 meter. Voor voortgezet onderwijs is Curio prinsentuin Andel op 1,5 km een optie.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hofstaete Makelaardij o.z.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.225.000
Prijs per m²€ 3.460
Woonoppervlakte354m²
Perceeloppervlakte1640m²
Bouwjaar1925
EnergielabelB
BuurtAndel
WijkAndel
GemeenteAltena

Locatie

Mr S. Naaijenstraat 20, Andel

Buurt statistieken

Gegevens uit Andel

Inwoners2.550
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Burgemeester van der Schansstraat 18
907m
Jumbo
Groeneweg 1
2576m
PLUS
Molenkampsweg 3
4282m

Scholen

12 binnen 5 km

Ds Gisbertus Voetiusschool
Basisonderwijs · 206 leerlingen
463m
Chr Basissch De Zaaier
Basisonderwijs · 212 leerlingen
920m
Juliana van Stolbergschool
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1123m

Veelgestelde vragen

Over Mr S. Naaijenstraat 20, Andel

Welk energielabel heeft Mr S. Naaijenstraat 20?

De woning aan Mr S. Naaijenstraat 20 in Andel heeft energielabel B.

Is €1.225.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.225.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Andel. Het huis heeft echter een groot perceel van 1640 m², een woonoppervlak van 354 m² en energielabel B, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid van Andel?

Andel ligt in de gemeente Altena, in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 315, wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen kun je terecht in het dorp zelf.