Vrijstaande woning te koop: Nieuwemeerdijk 199, Badhoevedorp
KopenHaarlemmermeerVrijstaande woningenNieuwemeerdijk 199

Nieuwemeerdijk 199

Badhoevedorp Nieuwe Meer, Haarlemmermeer

€ 990.000
Buurt Badhoevedorp Nieuwe Meer, BadhoevedorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Badhoevedorp

Deze vrijstaande woning uit 1930 staat in een rustige, groene omgeving aan de rand van Badhoevedorp. Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 401 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €990.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

Buurt Badhoevedorp Nieuwe Meer

De buurt Badhoevedorp Nieuwe Meer is een kleinschalige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is er rustig en groen, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Badhoevedorp Nieuwe Meer heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,6 km afstand, of bij Dirk op 1,6 km. Ook Vomar en Lidl zijn op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Basisschool Het Bovenland op 1,4 km en Christelijke Basisschool Oranje Nassau op 1,4 km. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 0,9 km en een park op 1,6 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ron Schipper Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 990.000
Prijs per m²€ 6.471
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte401m²
Bouwjaar1930
EnergielabelB
BuurtBadhoevedorp Nieuwe Meer
WijkBadhoevedorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Nieuwemeerdijk 199, Badhoevedorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Badhoevedorp Nieuwe Meer

Inwoners450
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Albert Heijn
Belgieplein 107
1579m
Dirk
Belgiëplein 106
1624m
Albert Heijn
Zeemanlaan 2
1794m

Scholen

79 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Driesprong
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
1125m
Basisschool Het Bovenland
Basisonderwijs · 282 leerlingen
1429m
Christelijke Basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 619 leerlingen
1449m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwemeerdijk 199, Badhoevedorp

Welk energielabel heeft Nieuwemeerdijk 199?

De woning aan Nieuwemeerdijk 199 in Badhoevedorp heeft energielabel B.

Is €990.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €990.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 153 m² met een perceel van 401 m² in Badhoevedorp. De woning heeft energielabel B, wat gunstig is voor de energiekosten. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct te vergelijken, maar gezien de kenmerken is de prijs redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van Badhoevedorp Nieuwe Meer?

De buurt is rustig gelegen, maar wel goed bereikbaar. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,2 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op de auto of fiets, aangezien deze op 1,5 tot 2 km afstand liggen.