Vrijstaande woning te koop: Nieuwendijk 2, Rumpt
Onder bod

Nieuwendijk 2

Rumpt en omgeving, West Betuwe

€ 500.000
Buurt Rumpt en omgeving, RumptBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 261m²
261m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Nieuwendijk 2 in Rumpt ademt de sfeer van het landelijke leven. Met een woonoppervlak van 261 m² en een perceel van 925 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1934 geeft de woning karakter. De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in West Betuwe van deze omvang.

De buurt Rumpt e.o.

Rumpt is een klein dorp met ongeveer 350 inwoners. De buurt kenmerkt zich door een rustige, landelijke sfeer. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt, op twee straten verder (ongeveer 2,8 km). Ook SPAR en Coop zijn binnen vijf kilometer te vinden. Voor schoolgaande kinderen is er basisschool De Springplank om de hoek (1,7 km), en ook Basisschool Sint Antonius en CBS Lingelaar zijn goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 4,8 km afstand. De gemeente West Betuwe biedt een landelijke omgeving met voorzieningen in de omliggende dorpen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 1.916
Woonoppervlakte261m²
Perceeloppervlakte925m²
Bouwjaar1934
BuurtRumpt en omgeving
WijkDeil
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Nieuwendijk 2, Rumpt

Buurt statistieken

Gegevens uit Rumpt en omgeving

Inwoners350
Mannen49%
Vrouwen53%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Boon's Markt
Dorpsplein 4
2838m
SPAR
Palmesteynstraat 10
4227m
Coop
Dorpshuisstraat 4
4937m

Scholen

8 binnen 5 km

De Springplank
Basisonderwijs · 108 leerlingen
2613m
Basisschool Sint Antonius
Basisonderwijs · 151 leerlingen
2952m
CBS Lingelaar
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2957m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwendijk 2, Rumpt

Is €500.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 261 m² woonoppervlak en 925 m² perceel in deze landelijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Rumpt?

Rumpt ligt in het buitengebied van West Betuwe. Het treinstation bevindt zich op 4,8 km afstand. Met de auto ben je via regionale wegen snel in omliggende plaatsen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

In de directe omgeving zijn basisvoorzieningen zoals supermarkten (Boon's Markt op 2,8 km) en basisscholen (De Springplank op 1,7 km) aanwezig. Voor uitgebreidere voorzieningen, zoals een ziekenhuis of middelbare school, ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Wat is de staat van de woning?