Vrijstaande woning te koop: Nieuwstraat 10, Neede

Nieuwstraat 10

Moeshof eo, Berkelland

€ 395.000
Buurt Moeshof eo, NeedeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 398m²
158% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Neede

Deze vrijstaande woning uit 1992 staat in een rustige buurt in Neede. Met 398 m² woonoppervlak is het een flinke woning, verdeeld over een ruim perceel van 500 m². Het energielabel A++ is uitzonderlijk zuinig, wat lage stookkosten betekent. De vraagprijs van €395.000 is marktconform voor dit type woning in de vrijstaande woningen in Berkelland.

De buurt Moeshof eo

De woning ligt in de buurt Moeshof eo, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt telt zo'n 1100 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen. Het is een rustige, groene omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (op 281 meter) of de Albert Heijn twee straten verder (op 471 meter). Kinderen kunnen naar basisschool Kardinaal Alfrink (op 482 meter) of naar de Leeuwerik (voortgezet speciaal onderwijs, op 241 meter). Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij: MaxX (op 479 meter) en Assink lyceum (op 605 meter). De gemeente Berkelland biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand (700 meter) en een park of plantsoen op 800 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Scheers Roes Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 992
Woonoppervlakte398m²
Perceeloppervlakte500m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA++
BuurtMoeshof eo
WijkNeede
GemeenteBerkelland

Locatie

Nieuwstraat 10, Neede

Buurt statistieken

Gegevens uit Moeshof eo

Inwoners1.100
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Moeshof eo

Woningvoorraad499
Gem. WOZ-waarde€ 270.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Zwaluwstraat 11
281m
Albert Heijn
Borculoseweg 11
471m
SPAR express
Rondweg 14
977m

Scholen

12 binnen 5 km

De Leeuwerik
Speciaal onderwijs · 59 leerlingen
241m
School voor Speciaal Basisonderwijs Diekmaat
Speciaal onderwijs · 145 leerlingen
309m
MaxX
Voortgezet onderwijs · 141 leerlingen
479m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwstraat 10, Neede

Welk energielabel heeft Nieuwstraat 10?

De woning aan Nieuwstraat 10 in Neede heeft energielabel A++.

Is €395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €395.000 ligt boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€339.000), maar dat past bij het grote woonoppervlak van 398 m². Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.201, terwijl deze woning per m² uitkomt op €992. De woning is dus relatief gunstig geprijsd per vierkante meter.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage energiekosten. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, maar geen enkele woning heeft label A+ of hoger. Deze woning steekt er dus positief bovenuit.

Hoe groot is de tuin bij deze woning?

Het perceel is 500 m² groot, waarvan de woning 398 m² beslaat. De rest is tuin en eventuele oprit. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar met een perceel van deze omvang is er voldoende buitenruimte.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Kardinaal Alfrink ligt op 482 meter, en voor voortgezet onderwijs zijn MaxX (479 meter) en Assink lyceum (605 meter) dichtbij. Ook is er speciaal basisonderwijs (Diekmaat, 309 meter) en voortgezet speciaal onderwijs (De Leeuwerik, 241 meter).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,5 kilometer afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de auto of fiets ben je er in ongeveer 15-20 minuten.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je supermarkten (Jumbo op 281 meter, Albert Heijn op 471 meter), een restaurant op 700 meter, een bibliotheek op 1,3 kilometer en een park op 800 meter. Ook is er een huisartsenpraktijk op 1 kilometer.

Scheers Roes Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.