Vrijstaande woning te koop: Nijverheidskade 87, Wildervank
KopenVeendamVrijstaande woningenNijverheidskade 87

Nijverheidskade 87

Wildervank, Veendam

€ 385.000
Buurt Wildervank, WildervankBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 218m²
218m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 134m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Nijverheidskade 87 in Wildervank ademt geschiedenis. Gebouwd in 1899, heeft het pand een authentieke uitstraling met royale afmetingen: 218 m² woonoppervlak op een perceel van 825 m². De woning ligt in een rustige buurt, waar het nog heerlijk wonen is. Met een vraagprijs van €385.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Veendam.

Wildervank: een dorpse gemeenschap

Wildervank is een dorp met zo'n 2940 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (84%). De buurt scoort een 8,46 op basis van twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "Leuke buurt met veel voorzieningen en goed ov." Een ander vult aan: "Een leuke buurt om te wonen, niks mis mee." De sfeer is gemoedelijk, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Wildervank heeft een dorps karakter.

Dagelijks leven in de straat

De dagelijkse boodschappen doe je bij PLUS, dat op loopafstand ligt. Ook Jumbo is binnen een kwartier fietsen. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals odab Westerschool en CBS 't Haimstee, beide op loopafstand. Het treinstation is op 3,7 km afstand, maar de busverbindingen zijn goed. De gemeente Veendam biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via NieNoord Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 385.000
Prijs per m²€ 1.766
Woonoppervlakte218m²
Perceeloppervlakte825m²
Bouwjaar1899
BuurtWildervank
WijkWildervank
GemeenteVeendam

Locatie

Nijverheidskade 87, Wildervank

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Olga Horstman
20-12-2025
9,5

Leuke buurt met veel voorzieningen en goed ov

8.3
Hans
01-10-2025
We hebben een 30 km Zone

We hebben een 30 km zonen maar tis net een snel weg soms savons verder een leuke buurt om tewonen nix mis mee wel veel een persoon in een 1gezins woning dat vind ik niet klopen de wooning bouw,doet het tewijl er genoeg mensen met kinderen Ijn die een woning zoeken

Buurt statistieken

Gegevens uit Wildervank

Inwoners2.940
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Apollolaan 3
134m
Jumbo
De Reede 9-10
1240m
Lidl
J.G. Pinksterstraat 12
2276m

Scholen

18 binnen 5 km

odab Westerschool
Basisonderwijs · 236 leerlingen
509m
CBS 't Haimstee
Basisonderwijs · 103 leerlingen
618m
Openbare Basisschool De Viermaster
Basisonderwijs · 286 leerlingen
1309m

Veelgestelde vragen

Over Nijverheidskade 87, Wildervank

Is €385.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €385.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 218 m² met een perceel van 825 m² in Wildervank. Het bouwjaar 1899 geeft de woning karakter, maar vraagt ook om onderhoud. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de buurt Wildervank om in te wonen?

Wildervank is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen (84%) en een mix van gezinnen en ouderen. Bewoners geven de buurt een 8,46 en noemen het een leuke buurt met goede voorzieningen. Er zijn voldoende winkels, scholen en groen in de buurt.