Vrijstaande woning te koop: Noardein 10, Oppenhuizen

Noardein 10

Oppenhuizen, Súdwest-Fryslân

€ 300.000
Buurt Oppenhuizen, OppenhuizenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in Oppenhuizen

Deze vrijstaande woning aan Noardein 10 in Oppenhuizen ademt geschiedenis. Gebouwd in 1890, met een woonoppervlak van 132 m² en een energielabel G, is het een pand met authentieke uitstraling. De vraagprijs van €300.000 is opvallend scherp: 52% onder het buurtgemiddelde van €624.900 en de goedkoopste van de 5 koopwoningen die nu in deze buurt te koop staan. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Súdwest-Fryslân.

Buurt Oppenhuizen

Oppenhuizen is een rustige, landelijke buurt in de gemeente Súdwest-Fryslân. Met 1.035 inwoners en een mix van gezinnen en ouderen (45% is 65-plus) is het een dorpse gemeenschap. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (97%) en koopwoningen (71%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en ruimte. Meer weten? Bekijk de buurt Oppenhuizen.

Leven in de straat

In Oppenhuizen heb je dagelijkse voorzieningen om de hoek. De SPAR express vind je op tien minuten lopen, en ook Lidl is op loopafstand. Voor de kinderen is Christelijke Basisschool It Harspit op twee straten verder, en er zijn nog meer basisscholen in de omgeving. Het dorp heeft een eigen restaurant op loopafstand en een park of plantsoen op tien minuten lopen. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een mooie mix van platteland en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Struiksma Makelaars Sneek op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 2.273
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte63m²
Bouwjaar1890
EnergielabelG

Locatie

Noardein 10, Oppenhuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oppenhuizen

Inwoners1.035
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oppenhuizen

Woningvoorraad474
Gem. WOZ-waarde€ 322.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

14 binnen 5 km

SPAR express
Lorentzstraat 4
1099m
Lidl
Oude Oppenhuizerweg 8
1373m
Poiesz
Keizersmantel 437
2080m

Scholen

28 binnen 5 km

Christelijke Basisschool It Harspit
Basisonderwijs · 87 leerlingen
792m
Koningin Wilhelminaschool (dislocatie)
Basisonderwijs · 78 leerlingen
2121m
OBS De Oudvaart
Basisonderwijs · 224 leerlingen
2506m

Veelgestelde vragen

Over Noardein 10, Oppenhuizen

Welk energielabel heeft Noardein 10?

De woning aan Noardein 10 in Oppenhuizen heeft energielabel G.

Is €300.000 een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €300.000 ligt 52% onder het buurtgemiddelde van €624.900 en is de laagste van de 5 koopwoningen die nu in Oppenhuizen te koop staan. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €477.067. Gezien het energielabel G en het bouwjaar 1890 is de prijs aan de scherpe kant, maar je moet rekening houden met mogelijke investeringen in isolatie en verduurzaming.

Wat betekent energielabel G voor mijn woonlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning naar verwachting hoge stookkosten heeft. In de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor een woning uit 1890.

Hoe is de buurt Oppenhuizen om in te wonen?

Oppenhuizen is een rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn basisvoorzieningen zoals een supermarkt en basisschool op loopafstand. Het treinstation ligt op 4,8 km afstand. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (14 in totaal).

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (792 m) vind je Christelijke Basisschool It Harspit. Andere basisscholen in de omgeving zijn Koningin Wilhelminaschool (dislocatie) op 2,1 km en OBS De Oudvaart op 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Sneek, op 4,7 km afstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Oppenhuizen stonden verkochte woningen gemiddeld 55 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De vraagprijs per vierkante meter is €2.273 (€300.000 / 132 m²). Ter vergelijking: het gemiddelde in de buurt is €4.026 per m². Dit bevestigt dat de woning scherp geprijsd is.

Struiksma Makelaars Sneek
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Struiksma Makelaars Sneek
struiksmamakelaars.nl
Bekijk
Struiksma Makelaars Sneek
funda.nl
Bekijk
Struiksma Makelaars Sneek
huispedia.nl
Bekijk
Struiksma Makelaars Sneek B.V.
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

4 woningen in de buurt Oppenhuizen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appNoardein 10, Oppenhuizen
Bekijk