Vrijstaande woning te koop: Novalieweg 36, Hattem
Onder bod
KopenHattemVrijstaande woningenNovalieweg 36

Novalieweg 36

Villapark, Hattem

€ 1.595.000
Buurt Villapark, HattemBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 242m²
242m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Novalieweg 36 in Hattem ademt karakter en ruimte. Het huis uit 1930 combineert klassieke uitstraling met een modern energielabel A++. Met 242 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2988 m² is dit een uniek aanbod. De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste van dit type woning in Hattem. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hattem.

De buurt Villapark

De woning ligt in de buurt Villapark, een rustige woonwijk in Hattem. De buurt telt 790 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel vrijstaande huizen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Boni, op een kwartier lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn ook dichtbij. Kinderen gaan naar basisscholen zoals Sint Andreasschool of obs Het Palet Hattem, beide op loopafstand. Het centrum van Hattem is met de fiets snel te bereiken. De gemeente Hattem biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schieven Keizer | Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.595.000
Prijs per m²€ 6.591
Woonoppervlakte242m²
Perceeloppervlakte2988m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA++
BuurtVillapark
WijkHattem
GemeenteHattem

Locatie

Novalieweg 36, Hattem

Buurt statistieken

Gegevens uit Villapark

Inwoners790
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Boni
Kleine Gracht 30
1635m
Albert Heijn
Vechtstraat 7
2014m
Aldi
Stationsweg 1-5
3162m

Scholen

34 binnen 5 km

Sint Andreasschool
Basisonderwijs · 78 leerlingen
1194m
obs Het Palet Hattem
Basisonderwijs · 306 leerlingen
1542m
Protestants Christelijke Basisschool Van Heemstraschool
Basisonderwijs · 163 leerlingen
1746m

Veelgestelde vragen

Over Novalieweg 36, Hattem

Welk energielabel heeft Novalieweg 36?

De woning aan Novalieweg 36 in Hattem heeft energielabel A++.

Is €1.595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij de combinatie van een groot perceel (2988 m²), een woonoppervlak van 242 m², bouwjaar 1930 en energielabel A++. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Hattem met een dergelijk perceel zijn schaars, wat de prijs verklaart.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik en de actuele energieprijzen.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 2988 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of andere buitenruimte. De precieze bestemming hangt af van de gemeentelijke regels.