Vrijstaande woning te koop: Onderduikerspad 14B, Espel
KopenNoordoostpolderVrijstaande woningenOnderduikerspad 14B

Onderduikerspad 14B

Espel-landelijk gebied, Noordoostpolder

€ 325.000
Buurt Espel-landelijk gebied, EspelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Espel

Deze vrijstaande woning aan het Onderduikerspad 14B in Espel ademt de sfeer van het platteland. Met 148 m² woonoppervlak en een perceel van 823 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1956 geeft karakter, terwijl energielabel C aangeeft dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Noordoostpolder.

De buurt: Espel-landelijk gebied

Espel-landelijk gebied is een rustige, groene omgeving met 675 inwoners. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt Espel-landelijk gebied kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op vier kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Oecumenische basisschool De Ark, op 2,6 km. Ook kinderdagverblijf De Akkerbloem is binnen handbereik. De gemeente Noordoostpolder biedt voorzieningen op afstand, maar de rust is er onbetaalbaar.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij De Munt op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 2.196
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte823m²
Bouwjaar1956
EnergielabelC
BuurtEspel-landelijk gebied
WijkEspel
GemeenteNoordoostpolder

Locatie

Onderduikerspad 14B, Espel

Buurt statistieken

Gegevens uit Espel-landelijk gebied

Inwoners675
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Graaf Florislaan 34
4075m
Albert Heijn
Haarlemmermeer 2
8148m
Jumbo
Flevostraat 7A
8267m

Scholen

2 binnen 5 km

Oecumenische basisschool De Ark
Basisonderwijs · 155 leerlingen
2610m
De Akkerbloem
Basisonderwijs · 88 leerlingen
3996m

Veelgestelde vragen

Over Onderduikerspad 14B, Espel

Welk energielabel heeft Onderduikerspad 14B?

De woning aan Onderduikerspad 14B in Espel heeft energielabel C.

Is €325.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Espel. Het perceel van 823 m² is ruim, en het energielabel C is gemiddeld. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse.

Hoe is de bereikbaarheid van Espel?

Espel ligt in de Noordoostpolder, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 30,3 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch. De omgevingsadressendichtheid is laag (23), wat aangeeft dat het er rustig is.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1956?

Een woning uit 1956 kan verouderde installaties hebben, zoals elektra en leidingen. Het energielabel C is redelijk, maar isolatie kan mogelijk verbeterd worden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn basisscholen op 2,6 km (Oecumenische basisschool De Ark) en 4 km (De Akkerbloem). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Emmeloord, op 7 km afstand. Er zijn twee scholen voor voortgezet onderwijs in de omgeving.