Vrijstaande woning te koop: Oranjelaan 45, Maasbracht
KopenMaasgouwVrijstaande woningenOranjelaan 45

Oranjelaan 45

Maasbracht, Maasgouw

€ 759.000
Buurt Maasbracht, MaasbrachtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 207m²
207m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Maasbracht

Deze vrijstaande woning uit 2001 staat in een rustige buurt van Maasbracht, met een ruime tuin en veel privacy. Met 207 m² woonoppervlak en een perceel van 543 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €759.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Maasgouw.

Maasbracht: een dorp met voorzieningen

Maasbracht is een dorp in de gemeente Maasgouw, gelegen aan de Maas. De buurt heeft een mix van inwoners, met veel ouderen en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een rustige, groene omgeving is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS en Lidl, beide op loopafstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt: Basisschool 't Breerke ligt om de hoek, en Basisschool De Toermalijn op tien minuten lopen. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder reizen, naar Connect College op ruim twee kilometer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maasland Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 759.000
Prijs per m²€ 3.667
Woonoppervlakte207m²
Perceeloppervlakte543m²
Bouwjaar2001
EnergielabelB
BuurtMaasbracht
WijkMaasbracht
GemeenteMaasgouw

Locatie

Oranjelaan 45, Maasbracht

Buurt statistieken

Gegevens uit Maasbracht

Inwoners5.755
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Markt 2
1496m
Lidl
Markt 9
1594m
Nettorama
Maasbrachterweg 2b
2939m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool 't Breerke
Basisonderwijs · 174 leerlingen
420m
Basisschool De Toermalijn
Basisonderwijs · 240 leerlingen
1270m
Basisschool "De Maasparel"
Basisonderwijs · 138 leerlingen
2286m

Veelgestelde vragen

Over Oranjelaan 45, Maasbracht

Welk energielabel heeft Oranjelaan 45?

De woning aan Oranjelaan 45 in Maasbracht heeft energielabel B.

Is €759.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €759.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Maasbracht. De woning is ruim (207 m²) met een groot perceel (543 m²) en heeft energielabel B. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak iets goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de buurt Maasbracht om in te wonen?

Maasbracht is een rustig dorp met veel voorzieningen. Er zijn winkels, scholen en een huisartsenpraktijk op loopafstand. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Het is een groene omgeving met parken en de Maas in de buurt. De misdaadcijfers zijn laag, met 169 misdrijven per jaar in de hele buurt.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,7 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto handig.