Vrijstaande woning te koop: Ottersumseweg 31, Gennep
KopenGennepVrijstaande woningenOttersumseweg 31

Ottersumseweg 31

Noord, Gennep

€ 657.500
Buurt Noord, GennepBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Ottersumseweg in Gennep ademt sfeer van 1926. Met 167 m² woonoppervlak en een perceel van 376 m² is er ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €657.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Gennep.

Buurt Noord: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Noord, een rustige woonwijk in Gennep. De buurt telt 815 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 722 meter, of de Jan Linders op 805 meter. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool De Brink ligt op 428 meter. De gemeente Gennep biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 700 meter en een park op 900 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Smedema Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 657.500
Prijs per m²€ 3.937
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte376m²
Bouwjaar1926
EnergielabelD
BuurtNoord
WijkGennep
GemeenteGennep

Locatie

Ottersumseweg 31, Gennep

Buurt statistieken

Gegevens uit Noord

Inwoners815
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Martinushof 1
722m
Jan Linders
t Straatje 1
805m
Jumbo
Europaplein 10B
851m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool De Brink
Basisonderwijs · 242 leerlingen
428m
Basisschool Stella Nova
Basisonderwijs · 97 leerlingen
629m
Basisschool Elckerlyc
Basisonderwijs · 231 leerlingen
629m

Veelgestelde vragen

Over Ottersumseweg 31, Gennep

Welk energielabel heeft Ottersumseweg 31?

De woning aan Ottersumseweg 31 in Gennep heeft energielabel D.

Is €657.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €657.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 167 m² in Gennep. Het energielabel D en het bouwjaar 1926 zijn factoren die de prijs beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie dat dit een reële prijs is.

Wat is de staat van het energielabel D?

Energielabel D betekent dat de woning matig geïsoleerd is. Dit is gebruikelijk voor een woning uit 1926. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B. Het is goed om te weten dat je met isolatiemaatregelen het label kunt verbeteren.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Gennep. Het treinstation is op 9,3 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (673), wat duidt op een landelijke omgeving.