Vrijstaande woning te koop: Oude Balksterweg 2-316, Oudemirdum
Verkocht onder voorbehoud
KopenDe Fryske MarrenVrijstaande woningenOude Balksterweg 2-316

Oude Balksterweg 2-316

Oudemirdum, De Fryske Marren

€ 104.000
Buurt Oudemirdum, OudemirdumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 260m²
206% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oudemirdum

Deze vrijstaande woning aan de Oude Balksterweg 2-316 in Oudemirdum ademt rust en ruimte. Met 260 m² woonoppervlak en een perceel van 1500 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. De woning uit 2006 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €104.000 is opvallend laag vergeleken met andere vrijstaande woningen in De Fryske Marren, waar de gemiddelde prijs rond de €306.700 ligt.

Oudemirdum: een dorp met karakter

Oudemirdum is een rustig dorp in de gemeente De Fryske Marren. De buurt telt zo'n 1380 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Een bewoner zegt: "De mensen zijn betrokken op elkaar. En zo zou het moeten zijn. Want beter een goede buurt dan een verre vriend!!" De woningmarkt is beperkt: er staan 5 koopwoningen te koop, met een gemiddelde prijs van €306.700. Deze woning is met €104.000 een stuk goedkoper, maar ook veel groter dan gemiddeld.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 3,8 km afstand, of iets verder bij Lidl of PLUS. Basisschool De Walikker ligt op 1,4 km. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het treinstation is 13,4 km verderop, dus een auto is handig. De omgeving biedt rust en natuur, met een restaurant op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 104.000
Prijs per m²€ 400
Woonoppervlakte260m²
Perceeloppervlakte1500m²
Bouwjaar2006
BuurtOudemirdum
WijkOudemirdum
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Oude Balksterweg 2-316, Oudemirdum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Joanne Leeuwenkamp
13-12-2024
Gezellige, betrokken buurt

De mensen zijn betrokken op elkaar. En zo zou het moeten zijn. Want beter een goede buurt dan een verre vriend!! Ov verbindingen zijn wel slecht geregeld. Heb soms 1 uur overstaptijd... Hoop dat er in Lemmer een trein station komt naar kampen en zwolle .. Zou super zijn voor de friese studenten

Buurt statistieken

Gegevens uit Oudemirdum

Inwoners1.380
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oudemirdum

Woningvoorraad581
Gem. WOZ-waarde€ 353.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
St. Odulphusstraat 18
3803m
Lidl
Wilhelminastraat 47
6096m
PLUS
Bogermanstraat 32
6450m

Scholen

4 binnen 5 km

Christelijk Basisonderwijs De Walikker
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1442m
Christelijke Basisschool de Ferbining
Basisonderwijs · 61 leerlingen
3595m
Basisschool RKPC De Toekomst
Basisonderwijs · 94 leerlingen
3710m

Veelgestelde vragen

Over Oude Balksterweg 2-316, Oudemirdum

Is €104.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is opvallend laag vergeleken met andere koopwoningen in Oudemirdum. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €306.700, maar die woningen zijn gemiddeld 85 m². Deze woning is 260 m² met een groot perceel. De lage prijs kan te maken hebben met de ligging in een rustig dorp en de beperkte voorzieningen op loopafstand.