Woning te koop: Beukenlaan 5-0012, Oudemirdum
KopenDe Fryske MarrenOudemirdumBeukenlaan 5-0012

Beukenlaan 5-0012

Oudemirdum, De Fryske Marren

€ 268.000
Buurt Oudemirdum, OudemirdumBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Oudemirdum

Dit appartement aan de Beukenlaan in Oudemirdum is een fijne plek voor wie van rust houdt. Het is gebouwd in 2008 en heeft een woonoppervlak van 32 m². De vraagprijs van € 268.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in De Fryske Marren, maar de woning is modern en onderhoudsarm.

De buurt Oudemirdum

Oudemirdum is een dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 7,5. Een bewoner zegt: "De mensen zijn betrokken op elkaar. En zo zou het moeten zijn. Want beter een goede buurt dan een verre vriend!!" De buurt telt 1.380 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige omgeving. Bekijk ook de buurt Oudemirdum voor meer informatie.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl op 4,5 km afstand of PLUS op 4,8 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijk Basisonderwijs De Walikker op 1,9 km, en er is ook een kinderdagverblijf op 0,7 km. Het dorp heeft een restaurant op 0,6 km. De gemeente De Fryske Marren biedt verder veel natuur en recreatiemogelijkheden.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 268.000
Prijs per m²€ 8.375
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar2008
BuurtOudemirdum
WijkOudemirdum
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Beukenlaan 5-0012, Oudemirdum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Joanne Leeuwenkamp
13-12-2024
Gezellige, betrokken buurt

De mensen zijn betrokken op elkaar. En zo zou het moeten zijn. Want beter een goede buurt dan een verre vriend!! Ov verbindingen zijn wel slecht geregeld. Heb soms 1 uur overstaptijd... Hoop dat er in Lemmer een trein station komt naar kampen en zwolle .. Zou super zijn voor de friese studenten

Buurt statistieken

Gegevens uit Oudemirdum

Inwoners1.380
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oudemirdum

Woningvoorraad581
Gem. WOZ-waarde€ 353.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Lidl
Wilhelminastraat 47
4484m
PLUS
Bogermanstraat 32
4766m
SPAR
St. Odulphusstraat 18
5277m

Scholen

6 binnen 5 km

Christelijk Basisonderwijs De Walikker
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1854m
Christelijke Basisschool de Ferbining
Basisonderwijs · 61 leerlingen
2208m
Sterrenschool Ludgerus
Basisonderwijs · 83 leerlingen
4292m

Veelgestelde vragen

Over Beukenlaan 5-0012, Oudemirdum

Is de prijs van € 268.000 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs van € 268.000 is iets hoger dan de gemiddelde prijs per m² in de buurt (€ 4.177 per m²), maar de woning is relatief nieuw (2008) en energiezuinig (label C). In de buurt liggen de prijzen van beschikbare koopwoningen tussen € 259.000 en € 335.000, met een mediaan van € 330.000. Het is dus een scherpe prijs voor een klein appartement.