Vrijstaande woning te koop: Oudebosweg 23, Dronten
Onder bod
KopenDrontenVrijstaande woningenOudebosweg 23

Oudebosweg 23

Buitengebied Dronten, Dronten

€ 1.100.000
Buurt Buitengebied Dronten, DrontenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 214m²
214m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte op een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Oudebosweg 23 in Dronten ademt rust en ruimte. Het huis uit 1964 heeft een woonoppervlak van 214 m² en staat op een perceel van maar liefst 8738 m². De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €1.100.000 is dit een forse investering, maar voor wie op zoek is naar een vrijstaand huis met veel grond is de prijs marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Dronten.

Buitengebied Dronten: rustig en landelijk

De woning ligt in de buurt Buitengebied Dronten, een landelijk gebied met 1180 inwoners. De buurt is dunbevolkt (omgevingsadressendichtheid 101) en er wonen relatief veel 45- tot 65-jarigen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Is gezellig maar ligt veraf", een terechte observatie, want voorzieningen zijn op afstand. De sfeer is er rustig en groen. Lees meer over de gemeente Dronten.

Het dagelijks leven: alles op afstand

In de directe omgeving van de Oudebosweg 23 is het stil. Voor de dagelijkse boodschappen moet je naar Dronten-centrum: de dichtstbijzijnde supermarkten zijn Aldi (6,2 km), Jumbo (6,4 km) en Albert Heijn (6,5 km). Ook scholen liggen op afstand: basisschool AZC De Vlieger (3,9 km) en openbare basisschool Aquamarijn (6,0 km). Het treinstation ligt op 6,1 km. Het is dus een plek waar je echt op de auto bent aangewezen.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VSO makelaars & taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 5.140
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte8738m²
Bouwjaar1964
EnergielabelD
BuurtBuitengebied Dronten
WijkBuitengebied Dronten
GemeenteDronten

Locatie

Oudebosweg 23, Dronten

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
X.w
07-05-2025
Is gezellig maar ligt veraf

Prima

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Dronten

Inwoners1.180
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Aldi
Zambonistraat 4F
6220m
Jumbo
Wardhof 8
6407m
Albert Heijn
Kop van Het Ruim 1
6518m

Scholen

2 binnen 5 km

Almere College / ISK locatie AZC
Voortgezet onderwijs · 166 leerlingen
3578m
AZC De Vlieger
Basisonderwijs · 108 leerlingen
3888m

Veelgestelde vragen

Over Oudebosweg 23, Dronten

Welk energielabel heeft Oudebosweg 23?

De woning aan Oudebosweg 23 in Dronten heeft energielabel D.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 8738 m² en de woonoppervlakte van 214 m² is het niet onredelijk. Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio met minder grond zijn vaak goedkoper. Het energielabel D kan wel een onderhandelingspunt zijn, omdat er mogelijk isolatiekosten bijkomen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Dronten, ver van voorzieningen. Het treinstation is 6,1 km verderop. Voor boodschappen en scholen ben je aangewezen op de auto. De dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) is 6,2 km, en de dichtstbijzijnde basisschool (AZC De Vlieger) is 3,9 km.

Wat is de staat van het energielabel D?

Energielabel D betekent dat de woning matig isoleert. Het is een gemiddeld label voor een huis uit 1964. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 8738 m², wat zeer ruim is. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, wellicht een moestuin, of zelfs een paardenweide. Houd er wel rekening mee dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is AZC De Vlieger op 3,9 km. Andere basisscholen zoals Aquamarijn en De Schakel liggen op 6 km. Voor voortgezet onderwijs is het Almere College / ISK locatie AZC op 3,6 km. Het is dus geen buurt waar je lopend naar school kunt.

Wat is de sfeer in de buurt Buitengebied Dronten?

De buurt is landelijk en rustig, met veel groen. Er wonen relatief veel 45-plussers en gezinnen. Een bewoner omschrijft het als 'gezellig maar ligt veraf'. Het is een plek voor wie van stilte en ruimte houdt, maar niet voor wie voorzieningen om de hoek wil.