Vrijstaande woning te koop: Oudelandsedijk 8, Oude-Tonge
Verkocht onder voorbehoud

Oudelandsedijk 8

Oude-Tonge buitengebied, Goeree-Overflakkee

€ 1.050.000
Buurt Oude-Tonge buitengebied, Oude-TongeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 242m²
242m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Oude-Tonge

Deze vrijstaande woning aan de Oudelandsedijk 8 ligt in het buitengebied van Oude-Tonge, waar je echt tot rust komt. Het huis uit 2003 is met 242 m² woonoppervlak ruim opgezet en staat op een perceel van 1280 m². De woning heeft energielabel A, dus je kunt zuinig wonen. Met een vraagprijs van € 1.050.000 is dit een forse investering, maar voor wie op zoek is naar een royale vrijstaande woning in een landelijke omgeving is het een marktconforme prijs. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in Goeree-Overflakkee.

Oude-Tonge buitengebied: landelijk wonen

De buurt Oude-Tonge buitengebied is dunbevolkt met 480 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid van 257 adressen per km². Het is een echte gezinsbuurt: 85 van de 170 huishoudens hebben kinderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (97%) en koopwoningen (85%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: rustig, groen en kindvriendelijk.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op twee straten verder (ongeveer 1,7 km). Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand (ruim 2 km). Basisscholen zijn er voldoende in de buurt: Protestants Christelijke Basisschool Oranje Nassau en Openbare Basisschool De Pannebakker liggen beide op ongeveer 1,7 km. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,5 km en een restaurant op 1,5 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via LiVastGO Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 4.339
Woonoppervlakte242m²
Perceeloppervlakte1280m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtOude-Tonge buitengebied
WijkOude-Tonge
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Oudelandsedijk 8, Oude-Tonge

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude-Tonge buitengebied

Inwoners480
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Westdijk 14
1963m
Albert Heijn
Dabbehof 34
2884m
Aldi
Dabbehof 32
2884m

Scholen

8 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 124 leerlingen
1732m
Openbare Basisschool De Pannebakker
Basisonderwijs · 67 leerlingen
1742m
Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 69 leerlingen
2325m

Veelgestelde vragen

Over Oudelandsedijk 8, Oude-Tonge

Welk energielabel heeft Oudelandsedijk 8?

De woning aan Oudelandsedijk 8 in Oude-Tonge heeft energielabel A.

Is € 1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.050.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 2003 met 242 m² woonoppervlak en een perceel van 1280 m² in het buitengebied van Oude-Tonge. Energielabel A maakt de woning zuinig. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.

Hoe is het energielabel A te verklaren?

Het energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt waarschijnlijk door goede isolatie en moderne installaties uit 2003. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het label is een pluspunt voor deze woning.

Wat voor buurt is Oude-Tonge buitengebied?

Het is een landelijke, rustige buurt met veel gezinnen. Van de 170 huishoudens hebben er 85 kinderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (85%) en eengezinswoningen (97%). Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de dichtstbijzijnde supermarkt en basisschool liggen op ongeveer 1,7 km.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 2,5 km. De dichtstbijzijnde zijn Protestants Christelijke Basisschool Oranje Nassau (1,7 km) en Openbare Basisschool De Pannebakker (1,7 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Oude-Tonge of verder, de dichtstbijzijnde school is 8 km verderop.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 32,4 km afstand. Dit is relatief ver, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer. De woning is dan ook vooral geschikt voor wie veel met de auto reist.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?