Vrijstaande woning te koop: Oudestraat 2A, Koewacht

Oudestraat 2A

Buitengebied Koewacht, Terneuzen

€ 375.000
Buurt Buitengebied Koewacht, KoewachtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 248m²
248m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Oudestraat in Koewacht biedt een oase van rust. Met 248 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 5000 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. De woning uit 2001 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Terneuzen.

Buitengebied Koewacht

Koewacht is een dorp in de gemeente Terneuzen, en het buitengebied kenmerkt zich door rust en groen. De buurt telt 735 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van landelijke rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,7 km afstand, om de hoek dus. Ook de SPAR en Albert Heijn zijn binnen vijf kilometer te vinden. Basisschool Heidepoort ligt op 1,7 km, twee straten verder, en de Rooms Katholieke Basisschool De Vlaswiek op 3 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Axel of Terneuzen, op 10 km afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reunis Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 1.512
Woonoppervlakte248m²
Perceeloppervlakte5000m²
Bouwjaar2001
BuurtBuitengebied Koewacht
WijkBuitengebied Koewacht
GemeenteTerneuzen

Locatie

Oudestraat 2A, Koewacht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
willem de zwijger
16-03-2026
fantastich

perfecte woonomgeving

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Koewacht

Inwoners735
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Nieuwstraat 43
2689m
SPAR
Martje van Wardje 27
3996m
PLUS
Gentsevaart 8
4520m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool Heidepoort
Basisonderwijs · 58 leerlingen
1693m
Rooms Katholieke Basisschool De Vlaswiek
Basisonderwijs · 99 leerlingen
2997m
Inghelosenberghe-School
Basisonderwijs · 223 leerlingen
3468m

Veelgestelde vragen

Over Oudestraat 2A, Koewacht

Is €375.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning uit 2001 met 248 m² woonoppervlak en een perceel van 5000 m² in het buitengebied van Koewacht is de prijs marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse. Het perceel is uitzonderlijk groot, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Koewacht, dus je bent aangewezen op de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 43,8 km afstand, dus openbaar vervoer is beperkt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km. Basisschool Heidepoort ligt op 1,7 km, en de Rooms Katholieke Basisschool De Vlaswiek op 3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Axel of Terneuzen, op 10 km afstand.