Vrijstaande woning te koop: Veerstraat 2, Koewacht

Veerstraat 2

Buitengebied Koewacht, Terneuzen

€ 949.000
Buurt Buitengebied Koewacht, KoewachtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 200m²
200m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in het buitengebied van Koewacht

Deze vrijstaande woning aan de Veerstraat 2 ligt in het rustige buitengebied van Koewacht, een dorp in Zeeuws-Vlaanderen. Het huis uit 2001 heeft een woonoppervlak van 200 m² en staat op een ruim perceel van 1555 m². Met energielabel B is het een zuinige woning. De vraagprijs van €949.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en de ligging. Vergelijk dit met andere vrijstaande woningen in Terneuzen.

Buitengebied Koewacht

De buurt Buitengebied Koewacht is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Van de 298 woningen is 99% eengezins en 97% koop. De bevolking bestaat uit 735 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. Er wonen relatief veel 45- tot 65-jarigen. De buurt is rustig en groen. Lees meer over Buitengebied Koewacht.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 3 km afstand, of bij de Aldi en PLUS, beide ook op loopafstand met de auto. Basisscholen zoals Basisschool de Warande en Sint Antoniusschool zijn op ongeveer 2,8 km afstand, goed bereikbaar met de fiets. De omgeving is rustig, met veel groen en landelijke wegen. De gemeente Terneuzen biedt voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder GeuS uw makelaar en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 949.000
Prijs per m²€ 4.745
Woonoppervlakte200m²
Perceeloppervlakte1555m²
Bouwjaar2001
EnergielabelB
BuurtBuitengebied Koewacht
WijkBuitengebied Koewacht
GemeenteTerneuzen

Locatie

Veerstraat 2, Koewacht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
willem de zwijger
16-03-2026
fantastich

perfecte woonomgeving

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Koewacht

Inwoners735
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Szydlowskiplein 20 22
3020m
Aldi
Tuinstraat 3+5
3063m
PLUS
Nieuwstraat 43
3695m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool de Warande Protestants Christelijk Onderwijs
Basisonderwijs · 189 leerlingen
2798m
Sint Antoniusschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
2882m
Rooms Katholieke Basisschool De Vlaswiek
Basisonderwijs · 99 leerlingen
2939m

Veelgestelde vragen

Over Veerstraat 2, Koewacht

Welk energielabel heeft Veerstraat 2?

De woning aan Veerstraat 2 in Koewacht heeft energielabel B.

Is €949.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €949.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Koewacht. Het huis heeft een woonoppervlak van 200 m² en een perceel van 1555 m², met energielabel B. De prijs weerspiegelt de ruime opzet en de landelijke ligging. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of het marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Koewacht, een landelijk dorp in Zeeuws-Vlaanderen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 43,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto.