Vrijstaande woning te koop: Paltrokmolen 3A, Numansdorp

Paltrokmolen 3A

Numansdorp Buitengebied, Hoeksche Waard

€ 1.495.000
Buurt Numansdorp Buitengebied, NumansdorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 266m²
266m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in het buitengebied van Numansdorp

Deze vrijstaande woning uit 2024 staat in een rustige omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 266 m² woonoppervlak en een perceel van 857 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A+++, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Hoeksche Waard.

De buurt: Numansdorp Buitengebied

De buurt Numansdorp Buitengebied is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een rustige buurt, waar vooral gezinnen en ouderen wonen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 581 meter of PLUS op 674 meter, beide om de hoek. Ook zijn er basisscholen in de buurt: Christelijke Basisschool De Bron op 1064 meter en Basisschool De Dubbeldekker op 1392 meter, twee straten verder. De gemeente Hoeksche Waard biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder At Home Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 5.620
Woonoppervlakte266m²
Perceeloppervlakte857m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtNumansdorp Buitengebied
WijkNumansdorp
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Paltrokmolen 3A, Numansdorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Numansdorp Buitengebied

Inwoners1.820
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Wethouder van der Veldenweg 8
581m
PLUS
Rehobothplein 1
674m
Jumbo
Achterstraat 3
3614m

Scholen

5 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 229 leerlingen
1064m
Basisschool De Dubbeldekker
Basisonderwijs · 171 leerlingen
1392m
p.c.b.s. 'De Singel'
Basisonderwijs · 115 leerlingen
3952m

Veelgestelde vragen

Over Paltrokmolen 3A, Numansdorp

Welk energielabel heeft Paltrokmolen 3A?

De woning aan Paltrokmolen 3A in Numansdorp heeft energielabel A+++.

Is €1.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Numansdorp Buitengebied. De woning is nieuwbouw (2024) met energielabel A+++, wat de prijs deels verklaart. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare woningen in de omgeving. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt bekend, dus het is lastig te zeggen of de prijs scherp is.

Hoe rustig is het in Numansdorp Buitengebied?

De buurt is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk) en een omgevingsadressendichtheid van 239 adressen per km². Het is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews, maar de cijfers wijzen op een rustige woonomgeving.