Vrijstaande woning te koop: Parc Tichelt 5, Rijsbergen
KopenZundertVrijstaande woningenParc Tichelt 5

Parc Tichelt 5

Rijsbergen, Zundert

€ 1.300.000
Buurt Rijsbergen, RijsbergenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 304m²
304m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Rijsbergen

Deze vrijstaande woning uit 2015 staat in een rustige straat in Rijsbergen. Met 304 m² woonoppervlak en een perceel van 1115 m² is er volop ruimte. Het energielabel A++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Zundert.

Rijsbergen

Rijsbergen is een dorp met zo'n 4400 inwoners. Het is er over het algemeen rustig, al is er één bewoner die melding maakt van overlast door een drugdealer in de buurt. De bevolking is gemêleerd, met veel gezinnen en ouderen. De woningvoorraad bestaat voor 85% uit eengezinswoningen, en 72% is koop. De buurt Rijsbergen heeft een dorps karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS om de hoek (638 m) of de Lidl twee straten verder (802 m). Basisschool De Koperakker ligt op 3,2 km, en voor voortgezet onderwijs moet je naar Zundert of Breda. Het dorp heeft een huisartsenpraktijk op loopafstand (600 m) en een restaurant om de hoek (800 m). De gemeente Zundert biedt een landelijke omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Storimans en Partners aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 4.276
Woonoppervlakte304m²
Perceeloppervlakte1115m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA++
BuurtRijsbergen
WijkRijsbergen
GemeenteZundert

Locatie

Parc Tichelt 5, Rijsbergen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Jan van Steenoven
17-06-2025
Veel last van een drugdealer

Inwoneraantal bij de gegevens kloppen niet. Er wonen bijna 7000 mensen in ons dorp. Over het algemeen is het rustig in de buurt. Helaas kijken wij uit op een pand van waaruit gedeald wordt. Weinig allochtone kinderen. Wel veel kinderen van statushouders.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rijsbergen

Inwoners4.440
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Rijsbergen

Woningvoorraad1.994
Gem. WOZ-waarde€ 412.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Sint Bavostraat 50
638m
Lidl
Sint Bavostraat 106
802m
Dirk
Molenstraat 4
5147m

Scholen

3 binnen 5 km

De Koperakker
Speciaal onderwijs · 113 leerlingen
3262m
RK Basisschool Sint Antonius
Basisonderwijs · 304 leerlingen
4632m
Mencia Sandrode
Voortgezet onderwijs · 338 leerlingen
4645m

Veelgestelde vragen

Over Parc Tichelt 5, Rijsbergen

Welk energielabel heeft Parc Tichelt 5?

De woning aan Parc Tichelt 5 in Rijsbergen heeft energielabel A++.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.300.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €933.909 voor koopwoningen in Rijsbergen. Wel is dit een zeer ruime vrijstaande woning met A++-label, wat de hogere prijs kan verklaren. In de buurt zijn de afgelopen tijd 11 woningen verkocht, met een gemiddelde looptijd van 114 dagen.