Vrijstaande woning te koop: Piet Heinlaan 28, Amstelhoek
Verkocht onder voorbehoud

Piet Heinlaan 28

Amstelhoek, De Ronde Venen

€ 685.000
Buurt Amstelhoek, AmstelhoekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Amstelhoek

Deze vrijstaande woning aan de Piet Heinlaan 28 heeft een fijne, ruime uitstraling. Met 162 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 368 vierkante meter is er volop ruimte voor een gezin. Het huis uit 1970 heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €685.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving, zeker als je kijkt naar het aanbod van vrijstaande woningen in De Ronde Venen.

Amstelhoek: een rustige buurt met veel groen

Amstelhoek is een kleine, rustige kern in de gemeente De Ronde Venen. De buurt telt zo'n 985 inwoners en heeft een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het aangenaam wonen is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen in de omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Vomar, die om de hoek zit op 292 meter. Ook de Albert Heijn is dichtbij, op 420 meter. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals het Duet op ruim een kilometer en De Springschans op 1,2 kilometer. Het voortgezet onderwijs is iets verder weg, maar met de fiets goed te doen. Het treinstation ligt op 12,9 kilometer, dus voor het OV ben je aangewezen op de bus of de auto.

Aangeboden door De Koning makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Koning makelaars (ERA en NVM) op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 4.228
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte368m²
Bouwjaar1970
EnergielabelD
BuurtAmstelhoek
WijkAmstelhoek
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Piet Heinlaan 28, Amstelhoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstelhoek

Inwoners985
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Vomar
Prinses Irenelaan 1-3
292m
Albert Heijn
Amstelplein 37
420m
Albert Heijn
Zijdelwaardplein 84
1658m

Scholen

21 binnen 5 km

het Duet
Basisonderwijs · 412 leerlingen
1084m
De Springschans
Basisonderwijs · 424 leerlingen
1225m
OBS De Kajuit
Basisonderwijs · 159 leerlingen
1308m

Veelgestelde vragen

Over Piet Heinlaan 28, Amstelhoek

Welk energielabel heeft Piet Heinlaan 28?

De woning aan Piet Heinlaan 28 in Amstelhoek heeft energielabel D.

Is €685.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €685.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 162 m² in Amstelhoek. Het perceel is met 368 m² ruim, en het energielabel D is gebruikelijk voor een woning uit 1970. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Amstelhoek?

Amstelhoek ligt in de gemeente De Ronde Venen, vlak bij de A2. Het treinstation is 12,9 km verderop, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. Met de auto ben je snel in Amsterdam of Utrecht. De buurt is rustig en groen.

Wat voor onderhoud heeft een huis uit 1970 met energielabel D?

Een woning uit 1970 met energielabel D heeft vaak nog enkel glas en matige isolatie. Het is aan te raden om te investeren in dubbel glas, dak- en spouwmuurisolatie om het energielabel te verbeteren. De cv-ketel is mogelijk aan vervanging toe.

Zijn er scholen in de buurt van Piet Heinlaan 28?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Het Duet (1,1 km), De Springschans (1,2 km) en OBS De Kajuit (1,3 km) zijn de dichtstbijzijnde. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Vakcollege Thamen op 1,6 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Wat is de sfeer in de buurt Amstelhoek?

Amstelhoek is een kleine, rustige kern met veel groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en er wonen veel gezinnen en ouderen. Het is een hechte gemeenschap waar je elkaar kent. De misdaadcijfers zijn laag, en er is een park op 1 km afstand. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 12 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Vomar op 292 meter en Albert Heijn op 420 meter. Ook zijn er Jumbo, Aldi en een andere Albert Heijn op iets meer dan 1,5 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.