Vrijstaande woning te koop: Plasweg 10, Waddinxveen
Verkocht onder voorbehoud

Plasweg 10

Zuidplas 80, Waddinxveen

€ 750.000
Buurt Zuidplas 80, WaddinxveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 191m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 1978 staat op een perceel van maar liefst 2000 m², midden in het groen van Waddinxveen. Met 191 m² woonoppervlak en energielabel A+++ is het een zeer zuinige en ruime woning. De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van ruimte en energiezuinigheid. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Waddinxveen.

De buurt Zuidplas 80

De woning ligt in de buurt Zuidplas 80, een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Heel makkelijk bereikbare plek, alles dichtbij te voet, fiets of openbaar vervoer." De buurt telt ruim 5400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (78%) en koopwoningen (65%).

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS of Aldi, beide om de hoek. Ook een SPAR express is twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum de KAS en Rehobothschool op loopafstand. Het voortgezet onderwijs, Coenecoop College, is tien minuten lopen. Het treinstation ligt op 1,7 km, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Waddinxveen biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Gouwestad Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 3.927
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte2000m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA+++
BuurtZuidplas 80
WijkWijk 02
GemeenteWaddinxveen

Locatie

Plasweg 10, Waddinxveen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.6
Sjoerd Ruijter
15-10-2023
Wonen er fijn

Heel makkelijk bereikbare plek alles dichtbij te voet fiets of openbaar vervoer

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidplas 80

Inwoners5.400
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuidplas 80

Woningvoorraad2.288
Gem. WOZ-waarde€ 373.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

19 binnen 5 km

PLUS
Zuidplaslaan 184-186
357m
Aldi
Zuidplashof 2
357m
SPAR express
Dreef 20
678m

Scholen

25 binnen 5 km

Kindcentrum de KAS
Basisonderwijs · 372 leerlingen
466m
Rehobothschool
Basisonderwijs · 310 leerlingen
570m
Coenecoop College, locatie Waddinxveen
Voortgezet onderwijs · 966 leerlingen
1354m

Veelgestelde vragen

Over Plasweg 10, Waddinxveen

Welk energielabel heeft Plasweg 10?

De woning aan Plasweg 10 in Waddinxveen heeft energielabel A+++.

Is de prijs van €750.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 56% boven het buurtgemiddelde van €482.250, maar dat is te verklaren: de woning is met 191 m² veel groter dan het gemiddelde (86 m²) en heeft een perceel van 2000 m². Ook het energielabel A+++ is uitzonderlijk in de buurt. De prijs is aan de hoge kant, maar past bij de unieke kenmerken.

Hoe zuinig is energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod label A+, dus deze woning steekt er positief uit.