Vrijstaande woning te koop: Ploeg 54, Vriezenveen

Ploeg 54

Vriezenveen-Midden, Twenterand

€ 769.000
Buurt Vriezenveen-Midden, VriezenveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 244m²
244m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Vriezenveen

Deze vrijstaande woning uit 1993 staat in een rustige straat in Vriezenveen. Met 244 m² woonoppervlak en een perceel van 534 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €769.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Twenterand.

De buurt Vriezenveen-Midden

De woning ligt in de buurt Vriezenveen-Midden, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Lidl, beide op ongeveer tien minuten lopen. Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals de Protestants Christelijke Basisschool Shalom om de hoek en Christelijke Basisschool Eltheto twee straten verder. De gemeente Twenterand biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en huisartsenpraktijk op loopafstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reggedael makelaardij & taxaties B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 769.000
Prijs per m²€ 3.152
Woonoppervlakte244m²
Perceeloppervlakte534m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtVriezenveen-Midden
WijkVriezenveen (kern)
GemeenteTwenterand

Locatie

Ploeg 54, Vriezenveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vriezenveen-Midden

Inwoners4.045
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Krijgerstraat 74
1029m
Lidl
Westeinde 123
1095m
Aldi
Westeinde 31
1483m

Scholen

15 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Shalom
Basisonderwijs · 252 leerlingen
260m
Christelijke Basisschool Eltheto
Basisonderwijs · 256 leerlingen
545m
Basisschool de Bron
Basisonderwijs · 79 leerlingen
804m

Veelgestelde vragen

Over Ploeg 54, Vriezenveen

Welk energielabel heeft Ploeg 54?

De woning aan Ploeg 54 in Vriezenveen heeft energielabel B.

Is €769.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €769.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 244 m² met een perceel van 534 m² in Vriezenveen. De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1993, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Vriezenveen-Midden, op 1,9 km van het treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er is voldoende parkeergelegenheid.

Wat voor type buurt is Vriezenveen-Midden?

Vriezenveen-Midden is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 4000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een matig stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 836 adressen per km².