Vrijstaande woning te koop: Polingstraat 32, Opijnen
Verkocht onder voorbehoud
KopenWest BetuweVrijstaande woningenPolingstraat 32

Polingstraat 32

Opijnen, West Betuwe

€ 715.000
Buurt Opijnen, OpijnenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 222m²
222m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het rustige Opijnen

Deze vrijstaande woning uit 2005 staat in het landelijke Opijnen, een dorp waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 222 m² woonoppervlak en een perceel van 295 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €715.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in West Betuwe.

De buurt Opijnen

Opijnen is een klein dorp met ongeveer 1130 inwoners, waar het merendeel van de woningen eengezinswoningen zijn. De buurt kent een rustig karakter, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 15 incidenten en een omgevingsadressendichtheid van 142, wat duidt op een niet-stedelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op twee straten verder ligt. Ook de SPAR express is om de hoek. Voor de kinderen zijn er basisscholen in de buurt: openbare basisschool De Rietschoof ligt op loopafstand, en CBS Freule van Pallandtschool is ook dichtbij. De gemeente West Betuwe biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsland op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 715.000
Prijs per m²€ 3.221
Woonoppervlakte222m²
Perceeloppervlakte295m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtOpijnen
WijkWaardenburg en Opijnen
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Polingstraat 32, Opijnen

Buurt statistieken

Gegevens uit Opijnen

Inwoners1.130
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
De Vergt 12
2379m
SPAR express
Dorpsstraat 8
2679m
Lidl
Steenweg 10
4040m

Scholen

17 binnen 5 km

openbare basisschool De Rietschoof
Basisonderwijs · 57 leerlingen
783m
CBS Freule van Pallandtschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
1037m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
2739m

Veelgestelde vragen

Over Polingstraat 32, Opijnen

Welk energielabel heeft Polingstraat 32?

De woning aan Polingstraat 32 in Opijnen heeft energielabel A.

Is €715.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €715.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 222 m² met energielabel A in Opijnen. De woning is relatief nieuw (2005) en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Opijnen?

Opijnen ligt in het landelijke West Betuwe. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,6 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (142), wat betekent dat het er rustig is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare basisschool De Rietschoof ligt op 783 meter en CBS Freule van Pallandtschool op 1037 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad in de omgeving, op 7,9 km afstand.