Vrijstaande woning te koop: Pompweg 12, Ubbergen

Pompweg 12

Ubbergen, Berg en Dal

€ 1.525.000
Buurt Ubbergen, UbbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 251m²
251m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Ubbergen

Deze vrijstaande woning uit 1907 staat op een ruim perceel van 1390 m², midden in het groen. Met 251 m² woonoppervlak is er volop plek voor een groot gezin of wie graag thuis werkt. De vraagprijs van €1.525.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Berg en Dal.

Ubbergen: rustig dorp met karakter

Ubbergen is een klein dorp met 480 inwoners, waar veel ouderen en alleenstaanden wonen. De buurt is groen en rustig, met een park of plantsoen op vijf minuten lopen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt Ubbergen heeft een dorps karakter.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Coop (om de hoek) of PLUS (twee straten verder). Basisschool de Klokkenberg zit op loopafstand, en ook kinderdagverblijven en voortgezet onderwijs zijn dichtbij. De gemeente Berg en Dal biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hans Janssen Makelaars Nijmegen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.525.000
Prijs per m²€ 6.076
Woonoppervlakte251m²
Perceeloppervlakte1390m²
Bouwjaar1907
BuurtUbbergen
WijkUbbergen
GemeenteBerg en Dal

Locatie

Pompweg 12, Ubbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Ubbergen

Inwoners480
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Coop
Van 't Santstraat 380
1117m
PLUS
Tooropstraat 16-26
1268m
Albert Heijn
Daalseweg 200
1460m

Scholen

53 binnen 5 km

Basisschool de Klokkenberg
Basisonderwijs · 194 leerlingen
438m
De Berg
Speciaal onderwijs · 106 leerlingen
559m
Het Kwartier
Speciaal onderwijs · 54 leerlingen
591m

Veelgestelde vragen

Over Pompweg 12, Ubbergen

Is €1.525.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.525.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Ubbergen. Het perceel van 1390 m² en de woonoppervlakte van 251 m² zijn uitzonderlijk groot, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben minder grond. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het huis en de vraag in het segment.

Hoe is de bereikbaarheid van Ubbergen?

Ubbergen ligt in de gemeente Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,6 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig. De omgeving is groen en rustig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool de Klokkenberg zit op 438 meter, en ook Jenaplanschool de Sterredans (711 m) en St. Maartensschool (684 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is de afstand 0,8 km. Het aanbod is divers, met zowel regulier als speciaal onderwijs.