Vrijstaande woning te koop: Pompweg 8, Ubbergen

Pompweg 8

Ubbergen, Berg en Dal

€ 2.700.000
Buurt Ubbergen, UbbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 510m²
510m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Pompweg in Ubbergen ademt rust en ruimte. Met 510 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 7780 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1973 is solide gebouwd en biedt volop mogelijkheden om het naar eigen wens in te richten. De vraagprijs van € 2.700.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Berg en Dal.

Ubbergen: een dorpse enclave

Ubbergen is een klein dorp met zo'n 480 inwoners, gelegen in de gemeente Berg en Dal. Het is er rustig en groen, met veel eenpersoonshuishoudens en een bovengemiddeld aantal 65-plussers. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (23 misdrijven) en een park of plantsoen op loopafstand (500 meter).

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Coop, op tien minuten lopen. Ook de PLUS en Albert Heijn zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is Basisschool de Klokkenberg twee straten verder (323 meter), en het voortgezet onderwijs (Canisius College) op 648 meter. De omgeving is kindvriendelijk en voorzieningen zijn goed bereikbaar.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ST Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.700.000
Prijs per m²€ 5.294
Woonoppervlakte510m²
Perceeloppervlakte7780m²
Bouwjaar1973
BuurtUbbergen
WijkUbbergen
GemeenteBerg en Dal

Locatie

Pompweg 8, Ubbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Ubbergen

Inwoners480
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Coop
Van 't Santstraat 380
1025m
PLUS
Tooropstraat 16-26
1142m
Albert Heijn
Daalseweg 200
1327m

Scholen

54 binnen 5 km

Basisschool de Klokkenberg
Basisonderwijs · 194 leerlingen
323m
Het Kwartier
Speciaal onderwijs · 54 leerlingen
512m
Jenaplanschool de Sterredans
Basisonderwijs · 330 leerlingen
569m

Veelgestelde vragen

Over Pompweg 8, Ubbergen

Is € 2.700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 2.700.000 is fors, maar past bij de enorme oppervlakte (510 m²) en het perceel van 7780 m². Vrijstaande woningen in Berg en Dal met dit formaat zijn schaars. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de exacte ligging. Een vergelijking met andere vrijstaande woningen in de regio kan helpen.

Hoe is de bereikbaarheid van Ubbergen?

Ubbergen ligt in de gemeente Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. Het treinstation (Nijmegen) ligt op 3,6 km afstand, dus met de fiets of auto ben je er zo. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool de Klokkenberg zit op 323 meter, Jenaplanschool de Sterredans op 569 meter, en het Canisius College (voortgezet onderwijs) op 648 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een woning uit 1973?