Vrijstaande woning te koop: Poppestraat 76, St. Willebrord
KopenRucphenVrijstaande woningenPoppestraat 76

Poppestraat 76

Sint Willebrord, Rucphen

€ 875.000
Buurt Sint Willebrord, St. WillebrordBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een A++++-energielabel

Deze vrijstaande woning aan de Poppestraat in St. Willebrord valt op door zijn uitstekende energielabel A++++, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met een woonoppervlak van 83 m² en een perceel van 339 m² uit 1965 is het een compacte maar comfortabele woning. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Rucphen.

Sint Willebrord: een dorp met karakter

Sint Willebrord is een dorp in de gemeente Rucphen, met ruim 9.000 inwoners. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Twee bewoners geven de buurt een gemiddeld cijfer van 8,72. Een van hen zegt: "Fijne ervaring, gebeurt veel vandalisme de laatste tijd. Maar woon er prettig!" Een ander noemt het "Enorm goed". De omgevingsadressendichtheid is 1043, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, die op loopafstand ligt, of bij de Jumbo en Dirk om de hoek. Basisschool Heilinde is twee straten verder. Ook Kindcentrum Vinkenbos en het Munnikenheide College zijn binnen tien minuten fietsen bereikbaar. Het treinstation ligt op 6,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van De Kasteele Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 10.542
Woonoppervlakte83m²
Perceeloppervlakte339m²
Bouwjaar1965
EnergielabelA++++
BuurtSint Willebrord
WijkSint Willebrord
GemeenteRucphen

Locatie

Poppestraat 76, St. Willebrord

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.4
Joey van Spelden
27-05-2025
Een bijzondere maar gezellige buurt, waar schoon belangrijk is

Fijne ervaring, gebeurt veel vandalisme de laatste tijd. Maar woon er prettig! En het ov is bagger…

10
Sven
15-04-2025
Enorm goed

Ook enorm goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Willebrord

Inwoners9.285
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Aldi
Kanariestraat 13
575m
Jumbo
Kievitstraat 17
648m
Dirk
Dorpsstraat 14
718m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool Heilinde
Basisonderwijs · 543 leerlingen
157m
Kindcentrum Vinkenbos
Basisonderwijs · 386 leerlingen
1855m
Munnikenheide College
Voortgezet onderwijs · 340 leerlingen
2372m

Veelgestelde vragen

Over Poppestraat 76, St. Willebrord

Welk energielabel heeft Poppestraat 76?

De woning aan Poppestraat 76 in St. Willebrord heeft energielabel A++++.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 83 m² in St. Willebrord. De woning heeft echter een zeer zuinig energielabel A++++ en een ruim perceel van 339 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de buurt Sint Willebrord om in te wonen?

Sint Willebrord is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Bewoners geven de buurt een 8,72, maar noemen ook vandalisme als aandachtspunt. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij, maar het openbaar vervoer is beperkt.