Vrijstaande woning te koop: Prof. P.H. Buismanlaan 30, Tiel
KopenTielVrijstaande woningenProf. P.H. Buismanlaan 30

Prof. P.H. Buismanlaan 30

Passewaaij-Zuid-Oost, Tiel

€ 1.349.000
Buurt Passewaaij-Zuid-Oost, TielBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Prof. P.H. Buismanlaan 30 in Tiel ademt ruimte en rust. Met 213 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1272 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 2001 heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €1.349.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Tiel, dan zie je dat dit een forse woning is.

De buurt: Passewaaij-Zuid-Oost

De woning ligt in de buurt Passewaaij-Zuid-Oost, een rustige wijk in Tiel-Zuid. De buurt telt zo'n 2775 inwoners en bestaat vooral uit eengezinswoningen (72%). Veel huishoudens hebben kinderen (530), wat de wijk een gezinsvriendelijk karakter geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een groene, ruime buurt met een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5).

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die op 117 meter afstand ligt, letterlijk om de hoek. Ook Jumbo en Aldi zijn op loopafstand (ruim een kwartier). Basisschool De Waayer zit naast de deur (111 meter), en ook Rotondaschool en De Bataaf zijn op loopafstand (twee straten verder). De gemeente Tiel biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 3,2 km en een park op 400 meter.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via kek! Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.349.000
Prijs per m²€ 6.333
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte1272m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtPassewaaij-Zuid-Oost
WijkTiel-Zuid
GemeenteTiel

Locatie

Prof. P.H. Buismanlaan 30, Tiel

Buurt statistieken

Gegevens uit Passewaaij-Zuid-Oost

Inwoners2.775
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Kamperfoelie 1
117m
Jumbo
Westledeplein 12
1788m
Aldi
Westledeplein 20
1788m

Scholen

31 binnen 5 km

Basisschool De Waayer
Basisonderwijs · 116 leerlingen
111m
Rotondaschool
Basisonderwijs · 311 leerlingen
273m
De Bataaf
Basisonderwijs · 210 leerlingen
282m

Veelgestelde vragen

Over Prof. P.H. Buismanlaan 30, Tiel

Welk energielabel heeft Prof. P.H. Buismanlaan 30?

De woning aan Prof. P.H. Buismanlaan 30 in Tiel heeft energielabel A.

Is €1.349.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.349.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning van 213 m² met een perceel van 1272 m² en energielabel A. In de buurt Passewaaij-Zuid-Oost zijn 77% van de woningen koopwoningen, wat duidt op een stabiele markt. Vergelijkbare woningen in Tiel zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit formaat en deze locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Tiel-Zuid. Het treinstation van Tiel is 3,2 km verderop, dus met de fiets of auto ben je er zo. De omgevingsadressendichtheid is 950 adressen per km², wat een matig stedelijk gebied aangeeft. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je de buurt niet uit.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een huis uit 2001?

Een woning uit 2001 is relatief modern en heeft doorgaans goed onderhoud. Het energielabel A wijst op goede isolatie en een zuinige installatie. Denk aan dubbel glas en een efficiënte cv-ketel. Het perceel van 1272 m² vraagt wel om tuinonderhoud, maar dat is een kwestie van smaak.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Waayer zit op 111 meter, Rotondaschool op 273 meter en De Bataaf op 282 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Tiel, op 2,9 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Passewaaij-Zuid-Oost?

In de buurt zijn in het afgelopen jaar 56 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk met 2775 inwoners. De buurt heeft een rustig, gezinsvriendelijk karakter en de lage stedelijkheidsgraad draagt bij aan een veilige sfeer.