Vrijstaande woning te koop: Profietstraat 39, Ootmarsum
KopenDinkellandVrijstaande woningenProfietstraat 39

Profietstraat 39

Cellenkamp Palthenkamp, Dinkelland

€ 636.000
Buurt Cellenkamp Palthenkamp, OotmarsumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Ootmarsum

Deze vrijstaande woning aan de Profietstraat 39 ligt in een rustige buurt van Ootmarsum. Met 178 m² woonoppervlak en een perceel van 565 m² is er volop ruimte. De woning uit 1968 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €636.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Dinkelland.

Buurt Cellenkamp Palthenkamp

De buurt Cellenkamp Palthenkamp is een groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er rustig en kindvriendelijk. De bewoners zijn overwegend ouderen en gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met een laag aantal misdrijven (16 per jaar).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek) of Lidl (twee straten verder). Basisschool De Meander ligt op loopafstand. Ook een kinderdagverblijf en een park zijn vlakbij. De gemeente Dinkelland biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Silderhuis Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 636.000
Prijs per m²€ 3.573
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte565m²
Bouwjaar1968
EnergielabelE
BuurtCellenkamp Palthenkamp
WijkOotmarsum
GemeenteDinkelland

Locatie

Profietstraat 39, Ootmarsum

Buurt statistieken

Gegevens uit Cellenkamp Palthenkamp

Inwoners1.120
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Denekamperstraat 5A
633m
Lidl
De Meierij 6
674m
PLUS
Denekamperweg 190
5828m

Scholen

4 binnen 5 km

R.K. Basisschool De Meander
Basisonderwijs · 308 leerlingen
267m
'n Baoken
Basisonderwijs · 30 leerlingen
2130m
'n Esch
Basisonderwijs · 51 leerlingen
3205m

Veelgestelde vragen

Over Profietstraat 39, Ootmarsum

Welk energielabel heeft Profietstraat 39?

De woning aan Profietstraat 39 in Ootmarsum heeft energielabel E.

Is €636.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €636.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 178 m² met een perceel van 565 m² in Ootmarsum. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de ruimte en de rustige ligging.

Hoe is de buurt Cellenkamp Palthenkamp om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral ouderen en gezinnen. Het aantal misdrijven is laag, wat bijdraagt aan een veilig gevoel. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om te weten dat je met isolerende maatregelen het verbruik kunt verlagen.